pixwordsŠiuo metu pixwords geriausias telefono žaidimas. Pasižiūrėjus google play sistemą, tarp nemokamų žaidimų pagal atsisiuntimus pirmauja šis galvosūkių žaidimas. Žaidimas greitai įsitvirtino mūsų telefono žaidimų rinkoje ir tapo populiarus tiek jaunimo, tiek vyresnio amžiaus žmonių. Nepatikėsite, tačiau mano mamai 45 metai, bet ji žaidžia šį žaidimą. Vieną dieną atvažiavau aplankyti tėvu, žiūriu mama sėdi su telefonu rankose prie kompiuterio ir kažko labai ieško. Pasirodo ji žaidžia pixwords žaidimą telefone ir internete ieško pixwords atsakymai. Iš pradžių tai sukėlė šypseną veide, tačiau pasirodo ne aš vienas žaidžiu šį žaidimą, žaidžia net mano mama. Kadangi esu geras vaikas, padėjau mamai surasti reikiamą atsakymą. Dabar kai mama nežino kokio žodžio, tai tiesiai kreipiasi į mane prašydama atsakymo. Man nesunku padėti, tai padedu.

Kas dar nežaidžia šio žaidimo, tai rekomenduojame tai pradėti. Pixwords tai žodžių galvosūkių žaidimas, kuris reikalauja atspėti žodžius iš mums pateikiamų raidžių. Atrodo viskas paprastas, nesudėtinga, bet taip taip nėra kaip gali pasirodyti iš pirmo įspūdžio. Visą žaidimą sudaro lygiai, kurių metu reikia atspėti po keturius žodžius. Paprastai kalbant, kiekvieno žaidimo metu gauname kratinį visokių raidžių, mums iš tų raidžių reikia sudėti žodį, tiksliau įrašyti raides, kad gautusi žodis. Ne bet koks žodis, o toks kokio reikalauja žaidimas. Taip pat prie kiekvieno žodžio yra prisegamas žodis, kuris maždaug apibūdina norimą atspėti žodį. Pavyzdžiui, paveiksliuke yra nupieštas namas, tai koks galėtų būti žodis? Atsakymas paprastas, tai bus namas, šį žodį ir sudedame iš raidžių. Beje, visada raidžių yra daugiau nei mums reikia panaudoti, tad mąstykite.

Yar ne vienas pixwords pagalba. Kai teisingai įrašote arba atspėjate žodį, už tai kiekvieno žaidimo metu gaunate monetas. Monetos yra skirtos panaudoti pagalboms, tad monetų skaičius yra ribotas.