svetainiu kurimasSaugumo užtikrinimas yra vienas pagrindinių kriterijų, į kurį būtina atsižvelgti užsisakant interneto svetainių kūrimo paslaugas. Pasak profesionalų, svetainių kūrimas turi būti atliekama kruopščiai, būtina užtikrinti, kad galutiniame darbe nėra palikta jokių saugumo spragų, nes kitaip dėl to nukentės tiek pats klientas, tiek ir specialisto reputacija. Jeigu jūs kaip tik ieškote specialisto, kuris galėtų sukurti interneto svetainę už prieinamą kainą, tai pirmiau patys turėtumėte įvertinti kiek darbo turės įdėti specialistas. Logiška, kad jeigu puslapių kūrimas trunka keletą savaičių, tai specialistui tikrai nepakaks vos kelių dešimčių eurų. Kuo daugiau laiko skiriama darbų atlikimui, tuo didesnę sumą išleidžia užsakovas.

Užsakant interneto svetainių kūrimo paslaugas, būtina atsižvelgti į saugumo garantą.

Verta žinoti, kad tinklapius kuriantys specialistai neretai kai kuriems darbams taiko ir garantiją. Pavyzdžiui, atlikus visus svetainės kūrimo darbus ir praėjus mėnesiui po svetainės veikimo, ji gali nebefunkcionuoti. Tačiau, reikia suprast, kad programavimo kalbos nuolatos keičiasi, todėl tai gali būti ne specialisto kaltė, kad jūsų svetainė veikia nebe taip kaip anksčiau. Tačiau, jeigu kalba eina apie svetainės nulaužimą, tai tokiu atveju specialistas jau turėtų prisiimti atsakomybę. Dažniausiai profesionaliai dirbantys svetainių kūrėjai nepalieka jokių saugumo spragų ir įprastai savo darbams taiko garantiją tam tikram laikotarpiui.

Esat garantijai, klientas neprivalo leisti pinigų, jeigu svetainė yra nulaužiama dėl esamų saugumo spragų. Tačiau kas liečia atnaujinimus, tai dėl jų jums iš anksto reikėtų viską derinti su specialistu. Matote, dauguma specialistų neatlieka jokių būtinųjų atnaujinimų už dyką – už dyką jie gali pašalinti tik savo paliktas klaidas. Tad, jeigu ketinate užsisakyti tinklapių kūrimo paslaugas, tai būtinai teiraukitės ar bus taikomas garantinis aptarnavimas bei kiek kainuotų tinklapio atnaujinimai, jeigu jie būtų būtini.

Puslapių kūrimas yra tokia paslauga, už kurią klientai kas kartą moka skirtingą kainą.

Klaidinga manyti, kad visiems klientams taikomos vienodos tinklapių kūrimo kainos. Vieni klientai gali užsisakyti gerokai paprastesnes interneto svetaines, todėl logiška, kad už jas teks mokėti mažiau. Tačiau, jeigu užsakomos didelės sistemos ir jų sukūrimui prireiks savaičių ar net mėnesių, tai tuomet sumos išauga daugybę kartų.