lyderystes mokymaiSvajojate apie savo sėkmingą verslą, tačiau nežinote, nuo ko reikėtų pradėti? O galbūt jau turite įkūrę savo įmonę, tačiau manote, kad reikia daugiau įgūdžių ir žinių, kad žinotumėte, kaip savo įmonę nuvesti sėkmės keliu? Tai padaryti jums padės lyderystės mokymai, kurie pastaruoju metu sparčiai populiarėja. Lyderystės mokymai yra skirti įmonės vadovams, kurie nori geriau išmokti pritaikyti esamus resursus ir žinias savo įmonės veiklos viduje, taip pat spartinti darbo našumą bei užtikrinti solidžius verslo veiklos rezultatus.

Šiuo metu kokybiškus lyderystės mokymus rengia ne viena verslo mokykla bei patyrę oratoriai Lietuvoje. Visgi, jeigu anksčiau niekada nesate buvę tokios sferos mokymuose, jums turbūt būtų pakankamai įdomu sužinoti, iš ko tie lyderystės mokymai susideda ir kaip viskas atrodo, taigi mes jums paruošėme trumpą apžvalgą pagrindinių dalykų, kurie yra aptariami lyderystės mokymų metu:

  • Koks turėtų būti jūsų, kaip vadovo, individualus vadovavimo stilius. Kaip turėtumėte rasti ir suprasti individualius jūsų pavaldinio ypatumus bei jos savybes. Kokias klaidas dažniausiai daro komandos lyderiai bei įmonės vadovai? Kaip sėkmingai tokių klaidų išvengti? Kaip skirstyti uždavinius tais atvejais, kaip pats dalyvauji darbo projekte? Pavaldiniai – ko jie tikisi iš vadovų? Kaip tinkamai pavaldinius motyvuoti, kad darbo našumas būtų maksimalus ir būtų daroma kuo mažiau klaidų? Praktiniai užsiėmimai bei individualūs testai, skirti vadovams. Rezultatų aptarimas ir diskusija.
  • Kaip darbe sukurti aplinką, kurioje visi nori tobulėti? Kaip pasiekti lyderio mąstymą – būti visuomet vienu žingsniu priekyje? Kaip teisingai suformuoti įmonės tikslus ateinančiai savaitei, mėnesiui, metams? Kokiu būdu darbuotoją papildomai motyvuoti, kad jis galėtų atlikti ir tuos papildomus darbus, kurių įprastai jam nepriklauso atlikti?
  • Kaip sukurti teigiamą klimatą darbe? Supratimas, tolerancija, tarpusavio susikalbėjimas, draugiškumas. Bendravimas tarp pavaldinių, bendravimas tarp padalinių, komandos formavimo pratimai, veikla už ofiso ribų, kokie yra pagrindiniai vadovų vaidmenys kuriant teigiamą klimate darbo aplinkoje?
  • Couching“ pristatymas ir jo svarba šiuolaikinėje darbo rinkoje. Kas yra ugdantysis vadovavimas, kodėl šiuo metu jis yra toks populiarus, kodėl vadovaujantis tokiu principu daugelis įmonių veikia sėkmingiau už savo konkurentus. Kaip tinkamai įvertinti įgūdžius, pasikeitimus ir patobulėjimus?
  • Teigiamų pokyčių akcentavimas. Kaip valdyti situaciją, kaip numatyti vienu žingsniu į priekį? Kaip rasti tinkamų partnerių skirtingose verslo srityse? Kokios kompetencijos yra pačios svarbiausios lyderiui? Kokie tikslai yra patys svarbiausi, kalbant apie lyderio asmeninį tobulėjimą? Praktinės užduotys, testai, jų įvertinimas ir aptarimas.

Taigi, kaip matote, sėkmingam verslui svarbus ne tik patikimas SEO partneris ar patikima buhalterių komanda, dirbanti kartu su jūsų įmone. Yra daugybė aspektų, kurie turi būti išnagrinėti ir jums pažįstami. Kiekvienas įmonės vadovas turi nemažą atsakomybę prieš savo darbuotojus ir prieš savo įmonę, todėl labai svarbu, kad įmonėje būtų sukurta teigiama atmosfera, kuri būtų taip pat ir darbinga. Lyderystės mokymai – tai nėra vien tik sausa teorinė medžiaga, tačiau ir daugybė praktinių užsiėmimų, kurie padės jums geriau pažinti kelią į verslo sėkmę ir greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų.