Dabar kriptovaliutas žino bene didžioji pasaulio žmonių dalis. Tačiau, vieni apie jas girdėjo ne iš gerosios pusės. Liūdniausia tai, kad yra labai daug žmonių, kurie iš klaidų nepasimoko. Kad ir dabar – pinigai į kriptovaliutas investuojami gana aktyviai ir net nebandoma dėti jokių saugiklių. Tai vėl gali privesti prie didžiulio kracho, kuomet visa rinka smuks žemyne ir daugelio žmonių turėtos kriptovaliutos nuvertė kaip reikiant. Tam, kad šito išvogtumėte, turėtumėte bent jau taikyti pagrindines kriptovaliutų pirkimo ir pardavimo taisykles. Kalba eina būtent apie prekybą per biržą.

kriptovaliuta

Tie asmenys, kurie kriptovaliutas perka viena kaina ir siekia jas parduoti aukštesne, yra vadinami spekuliantais. Tai yra įprasta su kriptovaliutomis – daug žmonių šitaip prekiauja. Su akcijų biržomis to dažnai nepamatysi, nes ten viskas reguliuojama teisės aktų. Kaip bebūtų, norint prekiauti per biržas, tenka susikurti paskyras, kurios reikalauja maksimalaus saugumo. Tai reiškia, kad tokios biržose anonimiškai prekiauti kriptovaliutomis ko gero nepavyks. Teks pirmiau siųsti tam tikrus duomenis ar net dokumentus tam, kad būtų patvirtinta jūsų tapatybė. Tad, nors teigiama, kad kriptovaliutos leidžia atsiskaityti anonimiškai, taip būna labai retai, o su prekyba tai visai nesuderinama.

Kas liečia pačią prekybą kriptovaliutomis per biržas, labai svarbu pasidomėti kodėl grafikai pateikiami su tam tikrais indikatoriais. Būtina išmokti sekti grafikus ir skaityti jų pateikiamą informaciją. Ne veltui ji pateikiama tiek kriptovaliutų, tiek ir akcijų biržose. Tokiose vietose, kur matomi grafikai, taip rodoma statistika ir apie kainos intervalą. Galima matyti kada kaina jau yra per daug sukelta ir kada ji yra per daug numušta. Kai tam tikras indikatorius rodo, kad kaina yra per daug nuvertinta, tai yra signalas, kad reikia ją pirkti, o kai kaina per daug sukelta – signalas ją parduoti. Geriausia būtų kliautis ne vienu, o bent jau trimis indikatoriais, tad turite išmokti juos stebėti.

Internete yra labai daug informacijos apie tam tikrų indikatorių skaitymą, tad būtinai jais pasidomėkite, jeigu jau ketinate prekiauti kriptovaliutomis per minėtas biržas. Kad ir paprastas blogas apie investavimą gali atsakyti į daugelį klausimų.