BaneriaiDidelė dalis žmonių, turinčių vienokį ar kitokį išsilavinimą, labai dažnai galvoja apie tai, kaip laisvu laiku nuo darbo  užsidirbti pinigų ir padidinti savo pajamas. Pasirodo, jog tokių galimybių išties yra, teriekia turėti šiek tiek fantazijos, laiko bei noro. Nors pasaulyje yra labai daug įvairių specialybių, reikia pasakyti, jog labai didelės dalies profesijų atstovai gali rasti būdų, kaip užsidirbti papildomai. Na, o šį kartą pakalbėsime apie tai, kokias papildomo uždarbio galimybes turi IT srities darbuotojai.

Flash baneriai

Flash baneriai – palyginti neseniai atsiradęs internetinės erdvės įrankis, padedantis pasiekti tam tikrų tikslų. Vis dėlto, reikia pabrėžti, jog flash baneriai, o tiksliau jų kūrimas, reikalauja tam tikrų žinių bei įgūdžių, o jų turi tikrai ne kiekvienas. Vis dėlto, IT srities specialistams flash banerių kūrimas prilygsta lengvai įveikiamai užduočiai. Tad kodėl gi nepasinaudojus šiais gebėjimais ir neužsidirbus papildomai?

Internetinių svetainių kūrimas bei administravimas

Kas jau kas, tačiau internetinės svetainės yra labai populiarios, o ateityje jų populiarumas augs dar labiau. Maža to, jau šiandien veikiančios internetinės svetainės yra skaičiuojamos šimtais tūkstančių, tačiau ateityje šis skaičius bus dar didesnis. Tačiau nesunku suvokti, jog kiekvieną internetinę svetainę kažkada turėjo sukurti IT specialistas. Maža to, tie patys specialistai turėjo pasirūpinti ir kiekvienos sukurtos internetinės svetainės administravimu. Kaip matyti, darbo šioje sferoje yra išties nemažai, maža to, jis yra puikiai mokamas. Taigi, internetinių svetainių kūrimas bei administravimas gali tapti ta sfera, kurioje IT srities specialistai gali užsidirbti papildomai.

Internetinių parduotuvių kūrimas ir administravimas

Jau aptarėme, jog internetinių svetainių kūrimas bei administravimas gali tapti puikiai sritimi, tiems, kurie nori uždirbti papildomai. Tačiau negalima nepaminėti ir dar vienos, šiek tiek panašios srities – internetinių svetainių kūrimo bei administravimo. Dėmesį yra būtina atkreipti į tai, jog ateityje internetu apsipirkinės dar daugiau žmonių, todėl internetinių parduotuvių poreikis taip pat augs. Kartu su juo daugiau reikės ir IT srities specialistų, galinčių kurti bei administruoti internetines parduotuves.