vertimaiJeigu gyvenate Kaune, tuomet dabar turite galimybę pasinaudoti vieno iš geriausių vertimo biurų Lietuvoje paslaugomis – vertimų biuras Kaune atlieka vertimus iš anglų, rusų, vokiečių, lenkų ir daugelio kitų kalbų. Jums tereikia užsukti į oficialų vertimų biuro tinklapį ir galėsite pamatyti visą platų kalbų spektrą bei išsirinkti, iš kurios kalbos jūs pageidaujate vertimo. Be jokios abejonės, šalia pamatysite ir visą kainoraštį, todėl žinosite, kiek tokios kokybiškos vertimo paslaugos jums turėtų kainuoti.

Tekstinis ir žodinis vertimas bei vertimų tvirtinimai

Turbūt nenustebsite sužinoję, kad dažniausiai vertimų biuras Kaune gauna tekstinio vertimo užsakymų. Tai, kiek tokios paslaugos kainuoja, neretai priklauso ir nuo kalbos, į kurią arba iš kurios reikia versti, ir nuo teksto sudėtingumo. Jeigu pažvelgsite į kainas, tai pastebėsite, kad patys brangiausi vertimo darbai dažniausiai būna susiję su arabų arba hebrajų kalbomis – kadangi šios kalbos yra gana egzotiškos tuo, jog turi visiškai kitokį raštą, tai ir kainos yra atitinkamos. Tą patį galima pasakyti apie japonų ir kinų kalbas – tai gana egzotiškos kalbos, todėl jų kainos yra brangesnės nei kitų.

Be abejo, vertimų biuras Kaune jums gali pasiūlyti ir kokybiškas vertimo žodžiu paslaugas – vertimas žodžiu yra skirstomas į du skirtingus tipus – sinchroninį ir nuoseklų vertimą. Dažniausiai, sinchroninis vertimas yra pritaikomas šiek tiek sudėtingesniems projektams, todėl daugelyje vertimo biurų šis vertimo būdas yra brangesnis.

O jeigu jums vertimų biuras Kaune yra reikalingas kaip verslo partneris, kuris galėtų išversti visus reikiamus dokumentus į kalbą, kuri būtų suprantama jums arba jūsų verslo partneriams, tuomet bendradarbiauti kartu tikrai verta, kadangi prie viso to dar gausite ir vertimų patvirtinimo paslaugą – juk kai verčiami vertimai, po atlikto darbo reikia, kad notaras patvirtintų, jog dokumentai yra teisingi ir autentiški. Taigi, vertimų biuras Kaune jūsų patogumui bendradarbiauja su notaru, tad gali jums pasiūlyti šią paslaugą už patrauklią kainą – tai didelis komfortas tiek jums, tiek ir jūsų verslo partneriams.