vyriskos striukesPraėjo tie laikai, kai apranga buvo vien tik moterų rūpestis ir reikalas. Šiandien kiekvienas savo sėkme ir įvaizdžiu besirūpinantis vyras atsakingai renkasi tai, kuo vilkės kiekvieną dieną. Vyriškos striukės – tie drabužiai, kurie bent kurį laiką yra nešiojami kiekvieną dieną. Būtent todėl itin svarbu apgalvoti, kokį modelį pasirinkti. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, padėsiančiais „neprašauti“ pro šalį.

Striukės vyrams (kaip ir visi kiti drabužiai) privalo būti jums tinkamo dydžio. Galite nusipirkti naujausią dizainerio sukurtą drabužį, tačiau, jeigu užtrauktukas vos ne vos aptrauks jūsų krūtinę ar nugaroje (dėl judesių suvaržymo) pradės irti siūlės, atrodysite siaubingai. Ne toks baisus, bet vis dėlto taip pat netinkamas sprendimas nešioti ir per didelę striukę – su ja atrodysite lyg su maišu. Tinkamo dydžio pasirinkimas svarbus kiekvienam vyrui, kadangi padeda paslėpti menkesnius ar didesnius kūno sudėjimo trūkumus ir išryškinti tai, ką turite geriausio. Maža to, tinkamas striukės dydis padės jaustis patogiai ir pasitikėti savimi.

Apsvarstykite, kaip dažnai ir kokia proga nešiosite nusipirktą drabužį. Vyriškos striukės paprastai vertinamos kaip laisvalaikio drabužis ir vargiai tiks itin oficialiai progai. Vis dėlto pasirinkę detalėmis neperkrautą, tamsios spalvos, klasikinio modelio ir puikiai jums tinkantį modelį be vargo nešiosite šį drabužį kiekvieną dieną į darbą ofise ar keliaudami į susitikimus. Tačiau galbūt striukę perkate ne darbo tikslais, o veikiau siekiant nesušalti aktyviai poilsiaujant? Dar paprasčiau. Šiuo atveju pakaks įsitikinti, jog dydis jums tinka ir toliau vadovautis savo norais ir fantazija. Galite rinktis kokį norite modelį ar spalvą. Visgi, jeigu rizikuojate sušlapti ar susipurvinti, tamsi spalva bus daug tinkamesnė.

Paklauskite moterų patarimo. Atrodytų, keistas patarimas, tiesa? Vis dėlto, būtent dailiosios lyties atstovės turi didesnį priėjimą prie informacijos apie stilių, madas ir įvertinusios iš šalies gali išrinkti jums tinkamiausią drabužį. Pasikvieskite savo merginą ar sesę į parduotuvę ir leiskite jai išrinkti jums tinkamiausią prekę.

Taigi, striukės vyrams yra gana svarbus drabužis, apie kurio modelį reikia pagalvoti iš anksto. Išsirinkite tinkamą dydį, modelį, nuspręskite, kokiam tikslui jis skirtas ir, jeigu turite galimybę, pasinaudokite savo gyvenimo moterų patarimais. Taip tikrai išsirinksite puikų drabužį.