Papuošalai vyramsPapuošalai – mūsų žmonijoje plačiai paplitęs savęs gražinimo būdas. Papuošalus naudoja ir vyrai, ir moterys, ir dideli, ir maži.

Papuošalai tarp vyrų nėra taip plačiai paplitę, kaip tarp moterų, tačiau yra vyrų, kurie vis dėl to nevengia pasipuošti. Žinoma, vyriški papuošalai nėra tokie puošnūs ir žėrintys, kaip moterų, tačiau kiekvienam juos nešiojančiam vyrui tai prideda savotiško žavesio. Moteriški papuošalai turi plačią nuostabių spalvų paletę, tačiau vyriški papuošalai nėra tokie spalvingi. Spalvų asortimentas yra siauras – vos kelios spalvos, tačiau atspalvių paletė neaprėpiama – nuo šviesiausio iki tamsiausio. Dažniausiai vyraujančios spalvos vyriškuose papuošaluose yra juoda, pilka arba ruda.

Moterys nevengia pasipuošti sidabriniais auskarais, dailiais sidabriniais arba auksiniais pakabukais, žėrinčiais žiedais ir akį traukiančiomis apyrankėmis, tačiau vyrų papuošalai yra menkai traukiantys akį. Dažniausiai vyrai nešioja laikrodžius su juoda arba ruda odine apyranke, tačiau nepaisant to,  dažniau galima sutikti vyrus, kurie nešioja laikrodžius sidabrine apyranke. Tai – nesenstanti mada. Kai kurie vyrai vietoj laikrodžių  mėgsta užsidėti ir apyrankes. Šis papuošalas priklauso nuo vyro skonio ar stiliaus. Šį papuošalą vyrai renkasi įvairų – apyrankės gali būti guminės, odinės, sidabrinės, metalinės, net gi akmenukų vėrinys. Apyrankėmis ir laikrodžiais vyrai pasipuošti nevengia, tačiau su auskarais subrendusių vyrų retai kada bepamatysi, tačiau jauni, nuo šešiolikos iki dvidešimt penkerių metų vaikinai vis dažniau ir dažniau veriasi auskarą į vieną ausį. Tai dažniausiai būna menkai pastebimi, akies netraukiantys auskarai. Dažniausiai vyrauja juoda arba sidabrinė spalvos. Taip pat kaip ir auskarus, vyrai retai puošiasi žiedais. Nepaisant pačio puošniausio mūsų žemėje esančio papuošalo – vestuvinio žiedo – vyrai nešioja sidabrinius arba juodus žiedus. Tačiau žiedai labiau figūruoja jaunesnių vyriškos lyties atstovų papuošalų asortimente. Dažnas vyras mėgsta pasipuošti grandinėlėmis. Pradėjus kalbą apie grandinėles, pagaliau galime įsileisti ir auksą. Auksines arba sidabrines grandinėles nors kartą užsidėjęs yra bene kas antras vyras. Žinoma, yra ir tokių, kurie nešioja vėrinius, taip pat į madą yra atėjęs ir rožančių nešiojimas, tačiau tai labiausiai paplitę tarp jaunuolių.