Madingi ir stilingi moteriški rūbai – dailios lyties atstovių silpnybė. Daugelis moterų ir merginų stengiasi neatsilikti nuo mados, seka naujausias mados tendencijas ir bando jas pritaikyti savo garderobui. Visgi, reikia pripažinti, kad tokio elgesio vyrai dažnai nesupranta ir tai, kas mums atrodo labai gražu ir madinga juos paprasčiausiai atstumia arba nesukelia jokių emocijų. Taigi, kokių drabužių geriau nevilkėti, jei norite, kad vaikinas jus pakviestų į antrą pasimatymą?

  1. Tamprės ir palaidinės be petnešėlių. Pradėkime nuo to, kad vyras, kuris rimtai ieško antrosios pusės, niekada nenorėtų, kad jo dama visam miestui demonstruotų savo užpakaliuką ar menkai pridengtas krūtis. Tamprės ir petnešėles – jokios paslapties ar intrigos, tai lengvai prieinamos merginos arba tuštutės pasirinkimas. Be to, norint vilkėti šiuos drabužius, reikia turėti išties nepriekaištingą figūrą, juk aptempti ir išryškinti riebaliukai neatrodo labai estetiškai.
  2. Haremo stiliaus kelnės. Šios laisvalaikio kelnės pelnė merginų simpatijas visame pasaulyje. Jos patogios, nevaržo judesių, atrodo žaismingai ir jaunatviškai, todėl haremo kelnės internetu ir tradicinėse parduotuvėse pasklaido kaip maras ir tapo savotiška mados panacėja. Stop! Manote, kad apie haremo stiliaus kelnes lygiai tą patį galvoja ir vyrai? Tikrai ne. Kaip mūsų seneliai mėgsta sakyti – būkim biedni, bet teisingi, vilkėdama tokias kelnes atrodo lyg iš baimės ar jaudulio būtumėte stipriai pridirbusi arba nešiojate sauskelnes. Jei į pasimatymą norite eiti vilkėdama kelnes, geriau jau rinkitės laiko patikrintą klasiką – džinsus.
  3. Oversized megztiniai. Dideli, laisvi megztiniai išties labai patogūs, tačiau su jais galite atrodyti šiek tiek nevalyva. Vyrui gali pasirodyti, kad, eidama į pasimatymą, jam visai nesiruošėte. Žinote, vyriškas ego gana didelis, todėl norint sulaukti sėkmės, jam kartais reikia bent šiek tiek pataikauti.
  4. Kaubojiški batai. Jums rimtai dėl jų dar kyla klausimas? Jei gyventumėte Teksase ar Arizonoje, toks pasirinkimas tikrai neatrodytų keistai, tačiau tik ne Marijos žemėje. Be to, pasimatymo metu nereiktų avėti ir žudikų aukštakulnių. Jauskitės tvirtai ant žemės, kad vaikščiojant po parką ar po senamiestį galėtumėte visą dėmesį skirti savo partneriui, o ne grėsmingai atrodančiam grindiniui.
  5. Klasikinis kostiumėlis. Šis pasirinkimas gana diskutuotinas, todėl ir atsidūrė penktoje vietoje. Jei į pasimatymą klasikiniu kostiumėliu pasidabinusi eina studentė, toks pasirinkimas gali atbaidyti jaunuolį. Tuo tarpu, jei klasikiniu kostiumėliu vilki brandesnio amžiaus moterims tai viskas puiku. Tiesa, itin griežtų formų kostiumėlį reiktų pagyvinti žaismingais aksesuarais, kad vyrui nepasirodytumėte per daug griežta. Žinot, stiprios moterys šiek tiek gąsdina.

Tiesa, visada gali kilti klausimas, o ką tada pasimatymo metu vilkėti. Moterys, vyrai paprastai, kaip dvi kapeikos, jie nevertina įmantrybių. Atrodykite tvarkingai, išlaikykite intrigą ir pasitikėkite savimi!