vaau suknelesŠiais laikais kai pilna įvairių stilių drabužių, todėl norint išsirinkti sau tinkančius ir patinkančius tenka gerokai pavargti. Vasaros metu, vienas iš gražiauusių drabužių yra suknelė. Suknelės padeda puikiai atrodyti kasdieną ir per šventes. Norint išsirinkti suknelę, kuri jums tiktų reikia žinoti savo kūno privalumus ir trūkumus. Taip žinosime ką reikia išryškinti, ką reikia paslėpti. Jei pavydžiui, jūsų liemuo stambokas, tuomet nedėvėkite diržų, kurie tik dar labiau išryškina limenį. Taip pat venkite liemens srityje siuvinėtų detalių, kurios tik dar labiau atkreiptų dėmesį. Tuo tarpu reiktų išryškinti pečius. Pečių srityje tiktų raukinukai, gėlytės ir t.t. Jei pečiai platūs, tuomet  venkite juose didelių detalių, raukinukų. Dėmesį reiktų perkelti į liemenį.

 

Jei kalbėtume apie suknelių spalvas, visada madingos juoda, raudona ir balta spalvos. Šios spalvos puikiai dera tarpusavyje, taip pat gražiai atrodo jei pasirinksime dvi iš jų. Pavyzdžiui, raudona tinka ir su juoda, ir su balta. Taip pat juoda su raudona dar puikesnis derinys. Todėl galite drąsiai eksperimentuoti. Atkreipkite dėmesį, kad šiltuoju sezonu reikėtų vengti tamsių tonų. Tai ne tik todėl, kad nemadinga, bet su juoda suknele, kepinant karštai saulei jausitės daug geriau.  Taip pat vasarą nuostabiai atrodysite su gėlių ornamentais išmarginta suknele. Dizaineriai pastebi, kad veiklios moterys renkasi pačių ryškiausių spalvų paletę. Todėl jei norite būti pastebėta rinkitės ryškių spalvų drabužius.

 

Kokie audiniai tinkamiausi suknelei?

 

Suknelei labiausiai tinkantys audiniai ir madingiausi yra šilkas, atlasas, brokatas. Šie audiniai tinka proginėms suknelėms. Kasdienai itin tinkantis audinys yra medvilnė, linas. Ypač vasarą pukiai jausitės su šiais audiniais. Nes jie gerai sugeria prakaitą, neleidžia kūnui prakaituoti. Tuo tarpu su sintetiniais audiniais šiltuoju metų laiku būna karšta, gausiai prakaituojama.

 

Madingas marginimas – gėlės ir augaliniai motyvai, grafinės linijos. Šioje srityje fantazija galima sakyti neribojama. Jei esate stambaus kūno sudėjimo rinkitės kuo smukesnius marginimo raštus, nes dideli ornamentai dar labiau stambina. O smulkesnio kūno sudėjimo moterims tinka tiek stambūs ir smulkūs suknelių raštai.

 

Jei kalbame apie stilius tai visada madingi klasikiniai suknelių stiliais. Kadangi šiuo metu suknelių pasiūla yra didelė, o moterų skoniai yra įvairiausi, tai galima įsygyti kokio tik nori stiliaus suknelę: sportinio tipo, militaristinis ir t.t. Tačiau  suknelė galima sakyti išskirtinai yra moteriškas drabužis, todėl įvairios suknelės variacijos ne itin pabrėžia moteriškumą. Suknleė būtinai turi akcentuoti liememį. Norint, kad suknelė atrodytų romatiškai, galima vietoje dirželio susijuosti kaspinėliu.