Daugeliui mamų trūksta laiko pasirūpinti savo garderobu. Jos daug laiko skiria savo vaikučiams, jų drabužėliams o apie save dažnai pamiršta. Todėl pateiksime keletą stiliaus patarimų mamytėms, kurios nuolat skuba. Šie patarimai padės palengvinti gyvenimą ir šauniai atrodyti.

  • Vilkėkite tik tokius drabužius, kurių nereikia saugoti nuo dėmių. Jei jūsų vaikučiai maži, nepirkite tokių drabužių, kurių  negalima skalbti skalbimo mašinoje. Jei turite mažų vaikučių ir dirbate, turite dėvėti kostiumus, tuomet pasinaudokite valyklos paslaugomis. Automobilio daiktadėžėje turėkite pieštuką ar servetėlę valyti dėmėms. Dėmės ne itin matosi ant margų audinių.
  • Parduotuvėse pilna drabužių, kurių išskalbus nereikia lyginti. Tokie drabužiai labai patogūs ir atrodysite madingai ir nereikės gaišti laiko lyginimui. Pastaruoju metu net daugelio dizainerių kolekcijose yra drabužių, kurie gali būti nelyginami. Štai pavyzdžiui, jei pasirinksite drabužius iš lininių drabužių jie bus patogūs dėvėti, su jais jausitės puikiai ir atrodysite šauniai. Drabužiai iš natūralių audinių natūraliai glamžosi, todėl jų nereikia lyginti.
  • Jei drabužiai pasiūti iš glamžaus audinio, šio darbo pavyks išvengti jei ką tik išskalbtą drabužį pakabinsite ant pakabos. Tuomet drabužis gražiai išdžius ir liks nesusiglamžęs.
  • Ieškokite elastingų drabužių. Juk nenorite jaustis suvaržyta, kai skubate ar reikia dažnai imti vaikus ant rankų. Jei nesijaučiate patenkinta savo apimtimi ar turite figūros problemų, jas paslėps tamprūs ar atitinkamose vietose suraukti drabužiai.
  • Atsisakykite daug dėmesio reikalaujančių detalių. Stilingas sukneles galite palikti ypatingoms dienoms. O kasdieną dėvėkite paprastas sukneles, kurios neturėtų daug elementų. Renkitės paprastai. Taip pat nepirkite batelių su aukštais kulnais, gausybės apyrankių, drabužių su raišteliais ar sagtelėmis. Ieškokite tokių drabužių, kuriuos galėtumėt apsivilkti, kurie netrukdytų dirbti ir leistų patogiai jaustis.
  • Nepamirškite atrodyti patraukliai. Nors mamos dažnai pamiršta apsirūpinti savo išvaizda, tačiau jos yra moterys ir turėtų nepamiršti, kad turi puikiai atrodyti. Ir rinkitės ryškias spalvas, gražius auskarus ar lengvą prigludusią suknelę.
  • Be abejo mama, auginanti mažus vaikus, turi turėti ir keletą komplektų, kurie būtų skirti ypatingoms progoms. Todėl nevenkite pavartyti madų žurnalų ir išsirinkti keletą patikusių variantų.