1601444_609430172459175_263514701_nKad ir kaip nelaukėme šaltų orų, jie ėme ir atėjo. Ir kulniuoti į darbą vilkint šilkinėmis sukneles internetu visai nesinori, tiesa? Taigi metas patikrinti spintas, prisiminti visas žiemos mados tendencijas, kurių iki šiol visai nereikėjo, ir dar suspėti pasipuikuoti prieš kolegas stilinga apranga.

Vienas ekspresyviausių šio sezono motyvų – kailio ir odos detalėmis, įvairiausiomis formomis įsitaisiusios visur, kur tik fantazija gali pakuždėti: ant rankinių, sijonų, storesnio audinio suknelių ar net klasikinių švarkelių. Tiesa sakant, užuot varvinusi seilę į kailiu ir oda dekoruotus brangius dizainerių gaminius, stilingai palopyti tegul ir senesnio modelio švarkelį galite ir pati.

Megztinius ir bliuzonus taip pat galima dekoruoti įvairaus pločio kailinėmis juostelėmis ar prisiūti odinius antpečius. Toms, kurios rankdarbarbiais užsiimti neturi nei noro, nei laiko, vertėtų įsigyti kailinę liemenę. Garsiausių mados namų kūrėjai šį sezoną ją siūlo vilkėti ne tik ant palaidinių, madingų storasiūlių golfų, bet ir odinių striukių – toks derinys ir šildo ir labai prabangiai atrodo.

Kas nežino, kad o da ir kailis – šauniausias duetas, nuolat žengiantis koja į koją ir tapęs sotaus ir gero gyvenimo sinonimu. Derindami kailį su oda, sukursite solidų įvaizdį ir suteiksite maksimalų konfortą kūnui – šalti tikrai neteks. Smalsu sužinoti, kokie stiliaus idejos modeliai madingiausi? Trumpos uniformos stiliaus odinės striukytės kailiniu pamušalu, puspalčiai odinėmis rankovėmis ir odiniai paltai su kailiniu priekiu bei dideliu gobtuvu.

Milžiniškas karališkos apykaklės funkcijas atstojantis gobtuvas – būtina pūkinių lietpaltinio audinio paltukų, kurių modelių devynios galybės, detalė. Netikėtai subjurus orams, paltukas su gobtuvu puikiai pakeičia namuose paliktą skėtį. Beje, jeigu per išpardavimą ketinate įsigyti paltą kitam sezonui, ieškokite iš neblizgaus audinio ir apačioje sutraukiama virvele.