Namuose yra daug įvairiausių spalvų. Vienas jų pastebime kone kas dieną, į kitas visai neatkreipiame dėmesio, na, nebent įsigydami tą daiktą, kuomet tenka rinktis tarp vienos ir kitos spalvos. Nepaisant viso to, namuose tikrai daug spalvų ir labai svarbu, kad jos tarpusavyje bent kiek derėtų.

Derinti spalvas rekomenduojama be išimties visiems, tiek norintiems prabangiai ir šiuolaikiškai įsirengti savo gyvenamą būstą, tiek ir tiems, kurie trokšta kuo pigiau, ekonomiškiau susitvarkyti namus, paversti juos jaukesniais. Derindami spalvas atsižvelkite į langų kryptį, namo tipą, savo gyvenimo būdą, norus ir daugybę kitų parametrų. Pavyzdžiui, jei patalpos langai orientuoti į šiaurę, vertėtų rinktis šviesesnes spalvas, mat natūralios saulės šviesos tokia patalpa gaus palyginti nedaug, tuo tarpu pietinėse pusėse gali būti naudojamos ir tamsesnės interjero spalvos, vertėtų pasirūpinti ir derančiomis žaliuzėmis, roletais ar užuolaidomis.

Manote, kad spalvos nėra pati svarbiausia detalė. Gali būti, kad Jūs ir teisūs. Kartu labai svarbi kokybė, pati daikto ar interjero detalės medžiaga, pavyzdžiui, rąstiniame autentiškame name sunkiai įsivaizduojami kičiniai, plastikiniai valgomojo baldai, o moderniame name mediniai langai ar kaimo stiliaus mediniai šviestuvai, vadinamosios liktarnos, nors tokie pat puikiai tiktų prabangioje sodyboje ant ežero kranto.

Neturint idėjų, nesugalvojant kaip suderinti viską namuose – padės profesionalų pagalba. Tai puikūs interjero dizaineriai, kurie gali tiek už Jus sukurti išskirtinį, įdomų interjerą, tiek ir Jus tik pakonsultuoti. Daug galimybių, daug skirtingų pasirinkimų, daug spalvų laukia Jūsų, todėl pagalvokite apie tai, ką galite, ko negalite, ko norite ir ko nenorite, taip sukursite savo svajonių namus. Manote, kad tai gali būti labai brangu? Mitas. Įsirengti jaukų ir patrauklų būstą, net ir su profesionalų pagalba, galima be didelių išlaidų žinomų pavadinimų ir dizainerių gaminiams, be beverčio išlaidavimo ten, kur nereikia, tiesiog reikės daugiau pasukti savo galvą, pasitelkti vaizduotę ir išmonę. Bet taip dar ir įdomiau!