Ar trokštate kasdien atrodyti puikiai ir stebinti aplinkinius puikiu stiliaus pojūčiu? Puiku. Šis straipsnis jums puikiai tiks. Pasidalinsime, kaip turėtumėte atnaujinti savo spintą, tam, kad atrodytumėte stilingai ir profesionaliai.

  • Atsikratykite visko, kas nebetinka. Gali atrodyti, jog pirmas žingsnis, kurį turėtumėte žengti norėdami susikurti puikų įvaizdį – parduotuvių lentynų nušlavimas. Tiesą sakant, yra visiškai priešingai. Tam, kad drabužiai vyrams padėtų susikurti puikų įvaizdį, pirmiausia reikia išmesti viską, kas trukdo tai pasiekti. Kalbame apie nutampytus megztinius, suplyšusius džinsus, išblukusius marškinėlius ir pavienes kojinių poras. Tik išmetę drabužius, kurie netinka, matysite, kaip turite atnaujinti savo garderobą.
  • Susikurkite bazinį įvaizdį. Kaip tai padaryti? Reikia vadovautis klasikiniais patarimais – tiek spalvų, tiek modelių atžvilgiu. Pagrindinės spalvos, kurios turėtų atsirasti jūsų spintoje – juoda, balta, melsva, šviesiai ruda. Kalbant apie konkrečius drabužius, pataikysite tiesiai į dešimtuką, jeigu įsigysite kokybišką kostiumą, gerus klasikinius batus, sportinius batus, baltus marškinius, kelių skirtingų spalvų marškinėlius, džinsus bei neįmantraus siuvimo megztinius. Tokie paprasti daiktai leis atrodyti puikiai bet kuria proga, bet kuriuo metų laiku.
  • Semkitės įkvėpimo iš stilingų bičiulių ar mėgstamų žvaigždžių. Jeigu mažai domitės stiliumi, gali būti sunku suprasti, kokie rūbai vyrams yra tinkamiausi. Dėl to neverta nerimauti, jeigu pažįstate bent vieną žmogų, kurio stilius jus įkvepia. Kol perprasite gero įvaizdžio paslaptis, kopijuokite jų aprangas. Nesiūlome pirkti identiškų drabužius, bet modeliai turėtų būti panašūs. Taip greitai suvoksite, kas jums tinka ir patinka ir atrodysite stilingai.
  • Kaip jau minėjome, vyriški drabužiai atrodys geriausiai tada, kai pritaikysite juos savo sudėjimui bei būdo bruožams. Todėl neverta sekti mados podiumų derinių ir pulti pirkti tai, kas bus madinga vos kelis mėnesius. Klasika ir saikas – pagrindiniai žodžiai, kuriuos turėtumėte atsiminti.

Taigi, stilingai ir originaliai atrodyti nėra labai sudėtinga. Svarbiausia atsikratyti to, kas nebetinka ir įsigyti kelis kokybiškus drabužius. Jeigu norite greičiau perprasti stiliaus paslaptis, išjunkite mados kanalus televizoriuje ir kopijuokite įvaizdį, kurį susikūrė jūsų pažįstamas ir gerbiamas žmogus.