SuknelėKiekvienos merginos bei moters gyvenime yra švenčių, kurių metu būti išskirtinai pasipuošti, o proginė suknelė – padeda tai padaryti, Tačiau kiekvieną kartą, kai yra reikalinga proginė suknelė, merginos bei moterys susiduria su kebliu klausimu – pirkti ar nuomoti šį drabužį? Iš tiesų, tai yra diskutuotinas klausimas, o mes šį kartą pabandysime įžvelgti argumentus.

Anot ekspertų, geresnis sprendimas yra proginės suknelės nuoma. Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų prima, reikia sutikti su tuo, jog proginės suknelės nėra tas drabužis, kuris būtų dėvimas dažnai – kur kas dažniau ilkime tuos drabužius, kuriuos puikiai tinka kasdienai. Taigi, jei nuspręsite įsigyti proginę suknelę, turite suprasti, jog tai nebus tas drabužis, kuris bus vilkimas labai dažnai, kur kas daugiau laiko proginė suknelė praleis jūsų spintoje.

Dar vienas argumentas, kodėl yra verta nuomoti proginę suknelę, tai – situacija, į kurią patenkate įsigiję suknelę: kaip žinia, proginės suknelės nėra dėvimos dažnai, maža to, jei suknelė, kuria pasipuošite šeimos šventei,  jau nebetiks kitai šeimos šventei, tad tokiu atveju jau būsite priverstos vėl sukti galvą, kuo pasipuošti kitos šventės metu.

Na, o pabaigai belieka tik pasakyti dar vieną argumentą, kuris taip pat įtikina, jog proginės suknelė nuoma yra geresnis pasirinkimas. Tai – suknelės kaina. Kaip žinia, proginė suknelės yra vienas brangiausiai kainuojančių drabužių (neretai proginės suknelės kainuoja tiek pat, kiek ir kailiniai), taigi, tikrai ne visos merginos bei moterys gali sau leisti mokėti tokią sumą už drabužį, kuris bus dėvimas vos kelias kartus gyvenime.  Na, o ką daryti, jei pasipuošti vis tiek norisi? Tokiu atveju, proginės suknelės nuoma yra puiki išeitis, kadangi net ir itin prabangios bei gražiuos proginės suknelės kaina nėra tokia didelė, jog jos negalėtų sau leisti išsinuomoti vidutines  pajamas gaunanti moteris.

Kaip matyti, yra trys svarbiausi argumentai, kodėl proginė suknelė turėtų būti  ne perkama, o nuomojama: proginė suknelė dėvima retai, suknelė, kuria pasipuošite per vieną šeimos šventę jau nebeatrodys puikiu pasirinkimu kitai šventei, proginių suknelių kaina yra didelė.