Piniginės vyrams

Formali išvaizda visuomet yra tinkamas pasirinkimas. Jei nežinome, kokius drabužius galėtume pasirinkti, galime rinktis formalų stilių ir nuo savo pečių nusimesti daug rūpesčių. Todėl jei savo drabužių spintoje ir jūs norite turėti formaliam stiliui puikiai tinkančius drabužius ir aksesuarus, pats metas jais pasirūpinti.

  • Pirmiausia, kiekvienam vyrui labai svarbu turėti švarką. Tai nebūtinai turi būti pilnas kostiumas. Švarką galite priderinti tiek prie kelnių, tiek ir prie džinsų, todėl būtinai įsigykite kokybišką ir pakankamai universaliai atrodantį vyrišką švarką. Nors šis pirkinys gali pareikalauti nemenkų išlaidų, kokybiškas ir puikiai pasiūtas švarkas jums tarnaus daugybę metų, todėl investavus kartą – dėl šios aprangos detalės nereikės sukti galvos labai ilgą laiką.
  • Kelnės su kantu – tai dar vienas sprendimas, kuris kuo puikiai atitinka formalų vyrų stilių. Šio tipo kelnių galite rasti bet kurioje drabužiais prekiaujančioje parduotuvėje, o norėdami, kad kelnės būtų nesunkiai priderintos prie kitų jūsų formalaus įvaizdžio detalių, pasirinkite universalias spalvas – juodą, tamsiai pilką, mėlyną ar tamsiai rudą.
  • Taip pat nepamirškite ir marškinių bei kaklaraiščio. Pastarųjų pasirinkimas yra begalinis – tereikia apsilankyti vyriškų drabužių parduotuvėje ir tiesiu taikymu keliauti į formalią aprangą siūlantį parduotuvės skyrių.
  • Be abejo, nepamirškite ir batų, kurie derėtų prie jūsų pasirinktų drabužių. Turbūt esate girdėję, kad kelnių diržo spalva turėtų derėti prie batų spalvos. Todėl šie du aksesuarai yra neatsiejami vienas nuo kito.
  • Dar vieni svarbūs aksesuarai – tai piniginės vyrams. Be jų šiandien būtų labai sunku išsiversti. Piniginėse laikome grynuosius pinigus, banko ir nuolaidų korteles bei vizitines. Visą tai sutalpinti savo švarko ar kelnių kišenėse būtų pakankamai sunku, o ir labai nepatogu. Todėl jokiu būdu nepamirškite ir piniginės vyrams.
  • Jei kartu su savimi įprastai turite daugiau daiktų, pvz., nešiojamą kompiuterį, mobilųjį telefoną, darbo kalendorių, dokumentus ir kt., tuomet jums neabejotinai reikės prie jūsų pasirinkto stiliaus derančios vyriškos tašės. Žinoma, kalbame apie formalią ir stilingą tašę, kuri būtų ne tik praktiška, tačiau ir puikiai deranti prie bendro įvaizdžio.