suknelesNerealaus lengvumo pojūčio, kurį mums primena pienės pūkas, plunksniniai debesys ar solo scenoje šokanti balerina, per žiemą taip pasiilgome. Tad nusimeskime sunkius žieminius drabužius ir pasvajokime, kokios gaivios ir lieknos pasitiksime vis labiau pavasarėjančias dienas.

Rytai

Jeigu jau susipažinote su naujausiomis karštojo sezono mados tendencijomis, pastebėjote, kad daugelio dizainerių kolekcijose juntamas harmoningas sakurų žiedų simfonija skambantis rytų alsavimas. Taigi, jeigu jums nesvetimas minimalizmas, minėtų kraštų estetika ir mokate justi saiką, išbandykite visas įmanomas rytietiško drabužio metamorfozes ir nenusivilsite. Mūsų pasiūlymas tai plačios kelnės ir mados namų mėgstamu agurkėli motyvu marginta palaidines.

Linas

Iš pirmo žvilgsnio šio audinio lengvu lyg ir nepavadinsi, nei jis krenta gerai, nei vėlyje kaip šilkas plazda. Užtat jei paklaustumėte kūno, jis tikrai pasakytų, kokiu ypatingu lengvumu apgobia lininiai drabužiai, be kitų gerųjų savybių, puikiai atliekantys ir termoreguliacinę fuknciją. Žiemą saugantys nuo šailčio, vasarą nuo kaitros. Linas šiemet karaliauja pats įvairiausias, nuo glamžyto iki preciziškai lygaus. Spalvotas ir vienspalvis, o dar geriau jo deriniai.

Saulės kliošas

Kadaise buvę ypač madingi saulės kliošo sijonai vėl grįžta į madą su trenksmu. Ir ne nuobodūs vienspalviai, o įmantriai marginti kitos spalvos geometrinėmis detalėmis su platesne ar siauresne šilko juostele apsiūta apačia. Ką derinti prie tamsiai mėlyno sijonai, klausimų kilti neturėtų, pirmuoju smuiku šiemet griežiantis denimas, kurio atspalvių paletė plačiausia, geriausias pasirinkimas.

Baltas solo

Kas gi daugiau, jei ne gėrį, taiką ir džiaugsmą simbolizuojanti balta pripildo krūtinę laisvės pojūčio, mintis, harmonijos, o aplinką nesumeluotos švaros? Todėl vasarą jūsų garderobe jos turėtų būti daug, sezonas trumpas, nespėsite pasidžiaugti. Nors baltų audinių rinkoje madas diktuoja perregimi, ažūriniai ir gipiūriniai, minimalistinis šilko kelnių ir glaustinukės kostiumėlis nuspelno aplodismentų.