Ar žinote, kas rodo kelią tiesiai? O gi mūsų nosis. Todėl būtų labai gerai, jei ji būtų tiesi, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių žmonės gana dažnai yra nepatenkinti savo nosies forma ir dėl to jaučiasi ne visada patogiai ir komfortiškai.

Kai nepatinka forma

Kuomet nosies forma nedžiugina, nesvarbu, tai įgimta ar atsirado dėl kokios traumos, galima pasidomėti, ką gi siūlo nosies operacija, kuo ji gali būti naudinga Jums ir kaip bus atliekama. Daugiausiai informacijos konkrečiai Jūsų situacijai gali suteikti plastikos chirurgas pirmosios konsultacijos metu. Per pirmąją konsultaciją ne tik sužinosite, kaip reikėtų elgtis su savo nosimi, kokia procedūra laukia, bet ir daugiau pažinsite pačią operaciją, kaip ji atliekama, kiek laiko truks tiek ji, tiek ir pooperacinis laikotarpis, ką ir kaip galėsite daryti, o ko ne. Tad pati pirma konsultacija gali būti svarbiausia ir naudingiausia.

Plastinė operacija net kai trukdo kvėpuoti

Kartais dėl nosies problemų gali būti sunku kvėpuoti, nuolat sloguojama ar dažnai nosis ima kraujuoti. Tokioje situacijoje dažnai tenka pasikliauti nosies pertvaros operacija. Sutvarkius pertvarą išnyksta visos minėtos problemos ir galima vėl džiaugtis gyvenimu, lengvu, švariu kvėpavimu per nosį be jokių pašalinių nemalonių jausmų. Ko gero visi esame patyrę, kas yra užgulta, sloguojanti nosis, tad su tokia gyventi eilę metų turbūt nenorėtų niekas – nosies pertvaros operacija padeda šią problemą įveikti.

Problemas sprendžiantys plastikos chirurgai dažnai susiduria su įvairiomis nosies operacijomis, tad pasisukus kalbai apie plastines operacijas turėtumėte žinoti, kad tai kur kas daugiau nei visuomenėje plačiai aptariamos krūtų didinimo ar panašios operacijos, bet ir gydomąjį poveikį turinčios operacijos, kaip antai nosies pertvaros korekcija.

Tūkstančiai žmonių nuolat kreipiasi į plastikos chirurgus norėdami panaikinti vienokius ar kitokius defektus, kurių vieni nesukelia jokių didesnių problemų, kiti kelia daug psichologinių bėdų, o dar kiti net ir fizinį skausmą sukelia, tad nedelskite, pasirūpinkite tinkama plastine operacija jau dabar. Tereikia apsilankyti pas gydytoją ir su juo pasikonsultuoti, o tuomet jau žinosite, ko gi Jums gali reikėti.