maudymosi kostiumeliaiPavasariui įpusėjus, dauguma moterų sunerimsta – artėja vasara, o spintoje tinkamo maudymuko nėra. Nepanikuokite – laiko yra. Ir šiame straipsnyje pasidalinsime, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, kai renkatės maudymukus.

Maudymosi kostiumėliai – tai tarsi toks apatinis trikotažas, kurį rodote visiems. Todėl, pirmiausia, jis privalo būti tinkamo dydžio ir tinkantis jūsų figūros tipui. Pavyzdžiui, jeigu esate kriaušės tipo sudėjimo, rinkitės platesnes, tamsesnės spalvos kelnaites, kurios padės optiškai sumažinti klubus. Obuolio tipo moterims geriausiai tiks vientisi maudymukai, maskuosiantys atsikišusį pilvuką. Pilnesnės figūros moterims rekomenduojama vengti plonų juostelių – šiuo atveju svarbiausia prilaikyti visus apvalumus ir išsaugoti kūno proporcijas. Atletiško tipo moterys turėtų rinktis liemenėles su raukiniais ir detalėmis, kurios padės suteikti papildomos masės krūtinės srityje. Tik tinkamai įvertinusios dabartinį savo kūno sudėjimą galėsite įsigyti būtent tai, kas leis atrodyti geriausiai.

Jeigu vis dar nerimaujate dėl savo figūros, galite imtis mažų pokyčių, padėsiančių iki vasaros patobulinti savo kūno linijas. Padidinkite daržovių, vaisių, pilno grūdo produktų, pupelių suvartojimą ir mažinkite riebų maistą – mėsą, taip pat saldumynus. Kasdien stenkitės nueiti rekomenduojamuosius 10000 žingsnių. Tai padaryti bus daug paprasčiau, jeigu į darbą eisite pėsčiomis. Jeigu jis labai toli, išnaudokite pietų pertrauką lengvam pasivaikščiojimui, o savaitgalį su šeima išvykite į gamtą. Toks aktyvus poilsis leis ne tik gerai praleisti laiką, bet ir pastebėti pokyčius atsistojus ant svarstyklių. Taip pat, išsimiegokite. Daugelis moterų šį patarimą praleidžia pro ausis, tačiau, norint atrodyti geriausiai, miegas yra pats svarbiausias. Skirkite jam bent 7-8 valandas kiekvieną dieną.

Pasitikėkite savimi. Jokie maudymukai ar apatinis trikotažas moterims neatrodys gerai, jeigu į paplūdimį ateisite susigūžusi ir nuleidusi akis. Džiaukitės savo kūnu tokiu, koks jis yra šiandien. Patikėkite, džiaugsmas ir pasitikėjimas yra viskas, ko jums reikia.

Taigi, renkantis maudymukus verta atsižvelgti į keletą patarimų. Pirmiausia, rinkitės tik savo dydžio ir savo kūno sudėjimui tinkančius maudymukus. Jeigu manote, jog turite numesti kilogramą ar kelis, pradėkite atidžiau žiūrėti į lėkštės turinį, padidinkite fizinį aktyvumą ir gerai išsimiegokite. Tačiau svarbiausia, nepamirškite, jog pasitikėjimas savimi ir gražiausia, ką turite.