Vasara jau ne už kalnų – visi planuoja pramogas, atostogas, išvykas į festivalius ir prie jūros. Būtinas kiekvienos kelionės atributas yra maudymosi kostiumėliai. Taip, kostiumėliai, o ne vienas kostiumėlis – nė viena mergina ar moteris tikrai neapsiribos vieninteliu variantu. Prekybos centruose ir internetinėse parduotuvėse pasirinkimas tikrai didžiulis, bet kaip išsirinkti tokį rūbą maudynėms, kuris tiktų, patiktų ir paslėptų bet kokius figūros trūkumus?

Vientisas ar dviejų dalių maudymosi kostiumėlis? Netiesa, kad vientisas maudymosi kostiumėlis tinkamas tik pilnesnės figūros moterims – neretai šio tipo rūbai būna it nulieti, tad rekomenduojami tik nepriekaištingų formų savininkėms. Uždara priekinė dalis, bet atvira nugara leidžia jaustis patraukliai bei patogiai. Taip pat uždarą kostiumėlį geriau rinktis, jei į paplūdimį keliaujate ne dėl saulės vonių, o aktyviai praleisti laiką. Plaukioti ir pramogauti vandenyje su vientisu kostiumėliu bus kur kas paprasčiau ir patogiau. Tuo tarpu dviejų dalių maudymosi kostiumėliai puikiai tiks norinčioms iš atostogų grįžti pasipuošusioms auksiniu įdegiu.

Maudymosi kostiumėliaiMaža krūtinė. Tikrai nemanykite, kad tai yra problema. Jei krūtinę norite pabrėžti ir optiškai padidinti, rinkitės maudymosi kostiumėlį, kurio viršutinė dalis sutvirtinta vielutėmis bei turi papildomą sluoksnį. Tai gali būti specialūs įdėklai – net ir silikoniniai. Atrodysite pritrenkiančiai, bet nieks nė neįtars, kad krūtinė padailinta. Taip pat maža krūtinė leidžia rinktis iš įvairesnių kostiumėlių modelių – dekoruotų kutais, raukinukais ar kaspinėliais.

Didelė krūtinė. Geriausias pasirinkimas – per kaklą surišamas maudymosi kostiumėlis. Rinkitės sutvirtintą liemenėlę, kuri pabrėš jūsų formas. Bikinis be petnešėlių nebūtų geriausias variantas, kadangi jis optiškai didintų krūtinę ir tiesiog būtų nepatogus. Nusprendusios išsimaudyti, netikėtai iš vandens galite išnirti be viršutinės maudymosi kostiumėlio dalies – bangoms jį nusinešti yra vieni juokai.

Papildomi kilogramai. Netobula figūra tikrai nėra kliūtis, galinti sutrukdyti mėgautis vasaros malonumais. Vientisas maudymosi kostiumėlis su gilia V formos iškirpte, dailus šeštąjį dešimtmetį primenantis kostiumėlis su kelnaitėmis paaukštintu liemeniu, šortukai vietoj įprastų atviresnio tipo kelnaičių – tai tik dalis galimų pasirinkimų. Verčiau ieškokite tamsių spalvų arba margo maudymosi kostiumėlio, o baltus ir neoninių atspalvių apeikite. Pabrėžkite savo privalumus, o trūkumus užmaskuokite – atrodysite nuostabiai.

Prieš pirkdamos maudymosi kostiumėlį būtinai jį pasimatuokite, be to, rinkitės kokybiškesnį gaminį ir juo galėsite džiaugtis ne vieną sezoną.