Atvėsus orams norisi įlįsti į kokį šiltą megztinį arba megztą suknelę, tačiau megzti rūbai visada sukuria stiliaus iššūkį – kaip atrodyti stilingai ir tuo pačiu mėgautis megztų drabužių skleidžiama šiluma? Todėl pateikiame keletą praktiškų ir paprastų taisyklių, kaip išgyventi žiemą stilingai.

Megztas sukneles iki kelių dėvėkite su storesnėmis pėdkelnėmis, tuo tarpu trumputes sukneles galite derinti su tamprėmis. Šiltos megztos suknelės puikiai atrodo su ir dera su ilgaauliais batais, o jei avite trumpaaulius,prie jų galima priderinti ilgas megztas kojines su pynėmis.

Kad megztos suknelės pabrėžtų liemenį derinkite prie jos platų diržą. Visgi, atminkite, jog diržo naudojimas trumpina suknelės ilgį, todėl atsargiai naudokite diržus su trumpomis suknelėmis, kad užpakaliukas neliktų nedengtas. O negalinčioms pasigirti išraiškingu liemeniu, verčiau rinktis ne diržą, o ilgus karolius arba šalikėlį. Jei suknelė dėvima darbe ir siekiama sukurti griežtesnį stilių, tuomet verčiau rinktis plonesnių siūlų mezgimo suknelę ir klasikinį švarkelį.

Megztiniai gana universalus drabužis, o jų modelių gausa leidžia derinti praktiškai prie visko – kelnių, tamprių, sijono, suknelės. Gal kiek labiau atkreipiamas dėmesys į tampres – prie jų dera ilgesni, užpakalį dengiantys megztiniai. Dėvint megztinį reikia naudotis kontrasto taisykle – jei megztinis platus, apdribęs, apatinė rūbų dalis (kelnės, sijonas) turi būti prigludę ar aptempti. Tuo tarpu jei megztinis yra prigludęs, kelnės ar sijonas gali būti platėjantys. Svarbiausia nevilkėti apdribusio megztinio ir plačių kelnių, nes tai visiškai deformuoja figūrą ir paslepia visus privalumus.

Megztiems drabužiams galioja ir kitos įprastos drabužių pasirinkimo ir derinimo taisyklės. Kadangi megzti rūbai iš savęs yra kiek didesni, sunkesni, tad norinčios vizualiai atrodyti lieknesnės turėtų rinktis mezginius kurių pynės yra vertikalios, o ne horizontalios. Taip pat svarbu atkreipti į spalvas ir apykakles. Viską maskuojanti juoda tinka praktiškai visais atvejais. O apykakles reikėtų derinti prie veido formos ir kaklo ilgio.

Megzti drabužiai padeda ne tik sušilti, tačiau ir atrodo stilingai, svarbu pasikliauti savo stiliaus nuojauta ir skirti laiko geriems rūbams pasirinkti.