Per šventes nepatirsite streso ir apseisite be papildomų išlaidų, jeigu iš anksto sugalvosite, kuo rengsitės. Galbūt prie spintoje kabančios senos sukneles reikės priderinti tik vieną kitą stilingą aksesuarą.

Karališka spalva

Simetriškai kirpta suknelė šventėms bene geriausia, nes traukia dėmesį, paryškina dailias kojas. Suderinta si mažu megztu švarkeliu, kuris subtiliai paslepia margumą, teikia išskirtinumo. Kad atrodytumėte šventiškiau, švarkelį susekite akmenėliais puošta sege. Suknelei galime rašyti dešimtuką ir už spalvą, tamsi ir gili mėlyna visada teikia paslapties.

Puotos princesė

Retro stiliaus suknelė iš prašmatniai karpyto rožinės spalvos gipiūro sušvis naujomis spalvomis, jei prie kuklaus jos modelio priderinsite karoliukais žerinčias pelenės kurpaites ir valiūkiškas tinklines kojines, priversiančias tankiau plakti vyrų širdis. Nuo šalčio saugokitės ne švarkeliu ar skara, o pačios megzta stilinga storasiūle skraiste su romantiška gėlyte.

Siuvinėjimas

Tikriausiai girdėjote, kad siuvinėjimas šiemet kaip niekada madingas ir dominuoja garsiausių dizainerių kolekcijose. Tačiau nebūtina išlaidauti brangiems siuvinėtiems audiniams. Kasdienį trikotažinį ar vilnonį kostiumėlį išsiuvinėjusi madingais motyvais, pavyzdžiui, kryželiais ar medeliais, atrodysite ne prasčiau nei nužengusi nuo podiumo. Juk laiko iki Kalėdų liko dar dvi savaitės, tikrai spėsite padirbėti. O jeigu mėgstate rankdarbius, išvarstyti karoliukais galite ir aulinukus.

Indiški motyvai

Kas gi labiau nei indės puošniais ir dekoracijų gausiais drabužiai internetu moka pademonstuoti išskirtinį žavesį ir pabrėžti moteriškumą? Todėl, jeigu spintoje radote saldžių spalvų suknelę su ne mažiau saldžiais gėlyčių motyvais, vilkitės nedvejodama prie atlasinių batelių ir kerėkite moteriškumu. Šių dienų vakarėliuose, kur karaliauja stilinga juoda, tikrai atrodysite išskirtinė, tarsi nužengusi iš tūkstančio ir vienos pasakos puslapių.

Jokios pompastikos

Išsirinkti aprangą prieš šventes jums vieni juokai? Pavydime ir mokomės, kaip prie geometriniais motyvais margintos nespalvotą kiną primenančios modernios suknelės galima priderinti prašmatnų aksominį švarkelį ir atrodyti priboškiamai. Tiesa, švarkelis turėtų būti prabangesnio audinio ir modelio, pavyzdžiui, iš aksomo su didele apykakle ir trijų ketvirčių ilgio rankovėmis.