Xiaomi telefonų taisymas jau ir Lietuvoje

Xiaomi remontasPrieš keletą metų dauguma tikriausiai žinojome tik keletą išmaniuosius telefonus gaminančių kompanijų iš Kinijos, o viena iš jų buvo gerai žinoma korporacija Huawei. Tačiau šios šalies rinka taip smarkiai pažengė į priekį, jog dabar gerai žinome ne vieną ir galbūt net ne dvi dešimtis Kinijos gamintojų. Vienas geriausiai žinomų – Xiaomi. Prieš penkerius metus savo veiklą pradėjusi kompanija dabar gerai žinoma kone visame pasaulyje, o tai įtakojo ir jos plėtrą į kitų regionų rinkas, tarp jų ir Europos. Populiarėjant šios kompanijos išmaniesiems telefonams – atsirado ir Xiaomi telefonų remontas Lietuvoje.

Xiaomi remontas atliekamas Lietuvoje

Tikriausiai niekam ne paslaptis, jog perkant telefoną internete, iš Kinijos pardavėjų, dažniausiai nesulauksi jokio garantinio serviso. Na, o jeigu ir pavyks, tai teks nukeliauti tikrus kryžių kelius kol pavyks ne tik išsiųsti išmanųjų telefoną pardavėjui, tačiau ir kol jis galiausiai po remonto vėl grįš pas Jus. Būtent dėl šios priežasties dauguma galvoja, jog toks dalykas kaip Xiaomi telefonų remontas tiesiog neįmanomas, tačiau yra ne tiesa. Teleservisas.lt savo klientams gali pasiūlyti kokybišką ir profesionalų Xiaomi remontą. Kyla klausimas kodėl niekas kitas Lietuvoje nesiūlo tokios paslaugos? Dauguma telefonų meistrų dirba pagal gamintojų suteikiamus mokymus, o tai, jog Xiaomi į Europą atkeliavo vos prieš mėnesį, rodo, jog senieji meistrai tokių mokymų neturi arba paprasčiau nemano, jog verta taisyti šiuos telefonus.

Profesionalus ir kokybiškas Xiaomi telefonų remontas

Xiaomi telefonų remontas mūsų servise atliekamas tik profesionalų komandos, kuri savo žinias tobulino bendraudami tiesiogiai su gamintojais dar gerokai anksčiau nei ši kompanija paskelbė apie savo plėtrą į Europos ir kitus regionus. Mūsų komanda gali išspręsti kone visas problemas, kurios gali iškilti Jums naudojantis bet kuriuo šios kompanijos pagamintu išmaniuoju telefonu – ekrano keitimas, USB lizdo keitimas, programinės įrangos atnaujinimas ar perrašymas į pasaulinę versiją ir daugybę kitų problemų. Verta paminėti ir tai, jog Xiaomi telefonų remontas atliekamas kone visiems šios kompanijos pagamintiems įrenginiams – nuo senesnių iki pačių naujausių, tokių kaip Xiaomi Mi5, Xiaomi Mi Mix ar Xiaomi Mi5s.

Dar neturėjote Xiaomi telefono ir svarstote ar verta jį pirkti? Atsakymas vienas – taip, verta. Ši kompanija šiuo metu yra viena populiariausių vietinėje rinkoje, o ir bendrame pasaulio reitinge patenka tarp penkių geriausių kompanijų. Už itin patrauklią kainą Jūs galite įsigyti išties kokybišką išmanųjų telefoną, o Xiaomi telefonų remontas jau pasiekiamas ir Lietuvoje, todėl net ir atsitikus nenumatytam dalykui – turėsite kur išspręsti savo problemas su išmaniuoju telefonu.