Šiandien tokios virtualios sąskaitos kaip Paypal yra itin populiarus ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Paklauskite kelių draugų, ar jie turi Paypal sąskaitą ir bent vienas jų tikrai atsakys teigiamai. Jei dar neturite šios sąskaitos ir nežinote, kam ji reikalinga, tuomet tikrai nesate girdėję apie tai, ką su šia sąskaita galima nuveikti. O ji naudojama tikrai plačiai.

        Paypal bėdos ir kitos konsultacijosBene dažniausiai Paypal sąskaitos panaudojimas yra mokėjimas už prekes internetinėse parduotuvėse. Lietuvoje atsiskaitymas Paypal nėra paplitęs, bet užsienyje dažnoje internetinėje parduotuvėje atsiskaityti galima būtent per šią platformą. O atsiskaitymas būna labai paprastas – dažniausiai pakanka įvesti vieną slaptažodį ir patvirtinti, kad norėti sumokėti nurodytą sumą už kažkokią prekę ar paslaugą. Viskas. Jokių kodų kortelių ar pin generatorių. Paprasta ir greita.

        Tačiau draugų tarpe gali rasti ir tokių žmonių, kurie yra susidūrę su viena ar kita Paypal bėda. Vieną dažniausių tokių bėdų yra sąskaitos limitavimas arba užšaldymas. Tokiu atveju paprastai pusę metų neleidžiama naudoti savo Paypal sąskaitos, o joje esantys pinigai būna užšaldyti. Ką daryti susidūrus su tokia Paypal bėda? Bene paprasčiausias variantas būtų kreiptis į profesionalus, kaip kad kyc.lt, kurie padės išspręsti bet kokias bėdas, susijusias su Paypal sąskaita.

        Beje, kyc.lt gali padėti ne tik su Paypal bėdomis, bet taip pat ir su Ebay paskyromis ir jų niuansais. Ir nieko čia nuostabaus – dažnai žmonės atsirado Paypal sąskaitą vien tam, kad galėtų pirkti prekes per Ebay. Arba jas parduoti. Tiek Paypal tiek Ebay bėdas jums gali padėti išspręsti kyc.lt darbuotojai, kurie patars, ką daryti ir nukreips jus ten, kur reikia. Dažniausiai pasitaikančios Paypal bėdos yra lengvai išsprendžiamos ir nėra ko panikuoti. Tiesiog pasitarkite su išmanančiais, ką reikia daryti ir greičiausiai bėda bus išspręsta netrukus ir vėl galėsite naudotis savo Paypal sąskaita.       

        Be bėdų sprendimų, kyc.lt gali padėti jums padidinti Paypal ar Ebay limitą, kas yra taip pat gana dažnai reikalaujamas dalykas, ypač užsiimant pardavimais internetu, kuomet į Paypal sąskaitą plaukia didelės sumos pinigų ar kai norite gerokai padidinti pardavimus per Ebay. Taigi, visas su šiomis platformomis susijusias bėdas rekomenduojame spręsti pasitelkus į pagalbą kyc.lt.