Be reklamos nėra pardavimo , kadangi klientas nematydamas produkto ar paslaugos negali rinktis ir vertinant daryti sprendimus . Daugelis reklamų padeda sukurti klientams pasirinkimus , nes dauguma įtakoja sprendimus dėka teisingos prekės ženklo pateikimo .

Visi ieškome klientų , kuriems suteiktume galimybę ne tik rinktis , bet ir daryti sprendimus . Norint parduoti reikia ne tik užsidaryti savyje , nes yra produkto ir vartotojo marketingas , kuris daugiau lemia pardavimus . Mes turime žinoti , kokios yra masinės komunikacijos priemonės , kurios padeda parduoti , kad ne ignoruotume , o labiau suaktyvintume klientus . Visiems klientams rūpi teisingiausias sprendimas , kada žinome konkrečius kanalus , kuriais pasinaudoja priartėjame prie klientų . Labai svarbu skatinti klientus pirkti , tuomet didesnė tikimybė atlikti pardavimą . Gerame martinge yra priežastis , kurios nulemia įgyvendinimus , nes tik geriausios taktikos padeda labiau priartėti prie klientų . Daugelis reklamų padeda sužinoti apie kokybišką produktą , bet įgyvendinant marketingo reklamas reikia suprasti , kokios būtinos taktikos , kurios daugiau padeda priartėti prie kiekybinių pardavimų , nes neužtenka sukurti prekės ženklo .Žinat , kokie tempai ir dinamika vyrauja , tuomet turime suprasti , koks grįžimas reklamos ir kokia teisinga taktika , kuri padeda sutarti su klientais.

Visiems rūpi klientai , kurie padeda labiau suartėti prie pardavimo , tačiau iki pirmo kontakto reikia tinkamos reklamos , kuri labiau padėtu suaktyvinti pardavimus . Visi naudojame emocines taktikas , kurios daugiau ar mažiau padeda klientams rinktis mūsų produkcija ar paslaugas . Nėra tokių klientų , kurie nenorėtu žinoti , kokie protingiausi sprendimai , todėl žinant , kaip vartotojas vertina prieš pasirinkdamas reikia sumaniai ir subtyliai pateikti paslaugas ar produkcija .

Žinant , kad klientai ieško geriausio sprendimo ir rūpinsi kainą , tuomet suvokiame , kokie galime būti racionalus . Daugelis naudojame emocinį ne tik foną , bet ir patį pateikimą , kuris labiau pritraukia didesnį kiekį klientų .

Kiek reklamos pateikimas padeda mums labiau atlikti sprendimus ?Žinant , kad prekės vardas įpakuotas , pagal netinkama spalvą ar vardo atpažinimą sunkiau klientams komunikuotis . Visi ieškome sprendimo , kuris atpažįstamas , pagal prekės vardą , tai kas realiu laiku yra iš principo atpažįstama .  Kada reklama taikoma , pagal tikslų vartotojo laiką , tuomet lengviau klientus pasirinkti  . Nauji produktai ir paslaugos dažnai sukelia baimę , nes yra neatpažįstami , pagal savo vardą ar brendą.

Marketingo strategijos dažniausiai nulemia verslą, todėl žinant praktiškus įrankius galima lengviau daryti sėkmingesnius sprendimus . Įrankiai , tai personalas , kuris kaip komanda padeda įtraukti klientus . Žinant savo brendą ir pozicionavimą galima lengviau įtakoti visos komandos išlikimą ir laimėjimus .

Žinant reklamos įtakas galima lengviau valdyti klientus padedant ne tik pritraukti , bet sulaukti grįžtamą ryšį , kuris įtakoja pardavimus .

Žinome , kad audio reklama padeda pasiekti klientus ir labiau komunikuoti su vartotojais . Nes audio reklama labiau suaktyvina produkto ar paslaugos našumą .