Turbūt teko girdėti, kad pastaruoju metu dideli, erdvūs būstai pamažu praranda savo populiarumą ir vietą užleidžia kompaktiškiems, funkcionaliems, skandinaviško tipo namams. Ši tendencija ypatingai pasireiškia didmiesčiuose, kur žmonės gyvena kur kas greitesniu tempu ir namuose praleidžia mažiau laiko, todėl jiems svarbu juos įrengti funkcionaliai, sutaupant vietą ir kaštus.

spintos stumdomomis durimis

Nedidelės kvadratūros būstuose dažniausiai mažiausios patalpos tenka miegamajam. Čia skiriama erdvė lovai, spintai ir komodai ar staleliui. Atrodytų, kad visų šių baldų turėtų pakakti, tačiau yra viena erdvė, kuri, tarsi juodoji skylė, visuomet reikalauja daugiau vietos. Tai spinta. Tiek moterys, tiek stilingi vyrai nori kuo patogiau susidėlioti drabužius ir jų nespausti į vieną krūvą. Sutaupyti erdvės ir funkcionaliame būste įsirengti talpią vietą drabužiams padeda spintų stumdomomis durimis gamyba. Kodėl verta rinktis tokį variantą?

Pagaminama pagal jūsų poreikius

Nestandartinių, korpusinių baldų gamyba žavi tuo, kad jie yra gaminami pagal užsakymą. Tai reiškia, kad galėsite projektą pritaikyti pagal turimas erdves ir savo poreikius. Spinta gali turėti pageidaujamą durų skaičių, norimą kiekį lentynų, stalčių ir kitų dalių, kurios padės susidėti drabužius kaip įmanoma patogiau.

Platus dizaino pasirinkimas

Jei spintą norite įsigyti tiesiai iš gamyklos ar parduotuvės, turite rinktis iš turimos pasiūlos, net jei ir joje nerandate tokio baldo, kuris idealiai atitiks jūsų skonį. Spintų stumdomomis durimis gamyba leidžia patiems pasirinkti medžiagas ir dizainą. Spintos gali būti pagamintos iš medžio, laminato ar stiklo, o durys būti veidrodinės, įprastos arba kombinuotos. Taigi, spintą iškart priderinsite prie interjero ir ji puikiai įsilies į jūsų miegamojo aplinką.

Kokybė

Įrenginėjant namus ar gaminant naujus baldus, didžiulį vaidmenį atlieka jų kokybė. Kuo geresnį daiktą įsigysite, tuo ilgiau jis jums tarnaus. Visgi vieša paslaptis yra ta, kad kai kurie žinomi baldų salonai prekes veža iš Kinijos ir Lenkijos, o jų kokybė neatitinka kainos. Spintų stumdomomis durimis gamyba galbūt ir atsieis kiek daugiau, bet ją jums padarys patyrę meistrai, todėl baldas bus tvirtas ir ilgaamžis.