Reikia naujo šaldytuvo? Pasirinkimas išties platus, dažnai jį nulemia gamintojo vardas ir kaina. Deja, patyrę meistrai, kurių specializacija šaldytuvų remontas Panevėžyje bei kituose miestuose, teigia, kad aklai pasikliauti reklamomis ir nuogirdomis, kad šios firmos šaldytuvai yra išties geri, nederėtų, nes ne viskas aukas, kas auksu žiba. Taigi, į ką apkreipti dėmesį renkantis šaldytuvą, kad jis tarnautų ilgai ir sąžiningai?

Šaldytuvą paprastai vertiname, kaip vientisą ir nedalomą vienį. Skamba šiek tiek filosofiškai, tiesa? Visgi, didžiausia žmonių klaida, kad jie neatkreipia dėmesio į smulkmenas ir detales. Pavyzdžiui, reikia itin atidžiai apžiūrėti šaldytuvo stalčius ir iš kokios plastmasės jie yra pagaminti. Ji turėtų būti tvirta ir minkšta, o ne plona ir trapi. Nevertėtų pro akis pralieti ir lentynų: iš stiklo pagamintos lentynos yra higieniškesnės, tvirtesnės ir lengviau valosi. Be to, apžiūrėkite, kaip lentynos tvirtinasi: vienoms yra padaryti specialūs grioveliai, kitos dedasi ant specialių kojelių. Deja, pastarosios gali greitai sulūžti, ypač tada, jei mėgstate šaldytuvo lentynas prikrauti įvairiausių gėrybių.

Jei šaldytuvas yra kartu su šaldikliu, geriausia rinktis tokį, kuris turi du, vienas nuo kito nepriklausomai veikiančius, variklius, skirtus ir šaldytuvui, ir šaldikliui. Jei šaldytuvas ir šaldiklis labai prikrautas, vienas variklis bandydamas palaikyti norimą temperatūrą gali tiesiog neatlaikyti, o tada šaldytuvų taisymas Panevėžyje ar kitame mieste bus tiesiog neišvengiamas.

Tiesiai šviesiai apie šaldytuvų gamintojus

Šiuo metu šaldytuvus ir šaldiklius gamina apie trisdešimt puikiai žinomų įmonių, kurios jau pelnė pirkėjų simpatijas ir turi lojalius klientus, tačiau nereikia pulti pirkti garsaus ir itin brangaus gamintojo šaldytuvo. Kodėl? Juk kokybė visada brangiai kainuoja, tiesa?

Ne visai. Pasirodo, kad inovatyvūs ir itin pažangūs vokiški šaldytuvai „Liebherr“ kainuoja brangiai, tačiau yra išties komplikuoti, vos po keleto metų norėsite jo tiesiog atsikratyti, o šaldytuvas juk ilgaamžis pirkinys! Specialistai taip pat nerekomenduoja rinktis ir „Whirlpool“, „Beko“, „Atlant “ įmonių šaldytuvų. O štai vidutinės kainos „Samsung“, Sharp“ arba „Electrolux“ – patikimas jūsų kasdienybės parneris, šiems šaldytuvams rečiau prireikia meistrų pagalbos.

Tiesa, kiekvienas buitinės technikos sritis turi savo lyderius, todėl nurašyti „Beko“ ar „Whirpool“ produkcijos išties nereiktų, nes jie pirmauja skalbyklių gaminime. Taigi, kaip išsirinkti šaldytuvą, kad šaldytuvų remontas Panevėžyje jums negrėstų? Būkite atidūs ir pasikonsultuokite su specialistais. Sėkmės!