Anksčiau ar vėliau dažnai ateina laikas persikraustyti. Tą patiria bene kiekviena šeima ir net ne po kartą, ypač kol būstas nėra nuosavas, o nuomojamas. Dėl to nusprendėme pateikti keletą patarimų, gautų iš specialistų – perkraustymais Londone besiverčiančios komandos Modern Removals.

Pirmiausia, surūšiuokite savo daiktus. Nevertėtų visko pakuoti bet kaip kaip papuola. Sumetus maisto ruošimo priemones ir drabužius į vieną krūvą vargu ar bus patogu vėliau rūšiuoti viską dedant į naujas lentynas. Taip apsunksite save ir tikrai nesutaupysite laiko.

Perkraustymai neapsieina be dėžių. Įsigykite įvairaus dydžio ir tvirtumo dėžių, stenkitės naudoti kuo mažiau maišų ar kitų minkštų įpakavimų – dauguma jų nėra patikimi ir kelia daugiau rūpesčių, o ir vietos dažnai užima daugiau dėl savo nevienodų formų. Dėžėse sudėti daiktai bus saugesni, o ypatingai svarbiems daiktams, kurie gali apsidaužyti (dokumentai, knygos, foto albumai) vertėtų rinktis dėžes su metaliniais ar kitaip sutvirtintais šoniniais kampais – bus kur kas saugiau.

Patys perkraustymai, jau supakavus daiktus, vykdomi mikroautobusais, sunkvežimiais ar priekabomis. Viskas priklauso nuo daiktų dydžio ir kiekio. Standartiniam butui perkraustyti užtenka vidutinio dydžio krovininio mikroautobuso. Dauguma žmonių tokios transporto priemonės neturi tad sprendžia du kelius: mikroautobuso nuoma arba perkraustymo paslaugos. Pirmasis variantas būna pigesnis, tačiau sukrauti ir iškrauti daiktus teks Jums patiems, o tai tikrai nėra labai sveika, ypač jei nesate pratę prie didesnių krūvių. Perkraustymu užsiimantys profesionalai ne tik yra fiziškai tam pasiruošę, bet ir turi įvairių prietaisų, padedančių daiktus pernešti, kelti patogiau ir lengviau. Kai kurie baldai netgi turi būti keliami per langus, nes tiesiog netelpa pro jokios duris. Tokiu atveju reikalingi labai siauros specializacijos specialistai, turintys reikiamą įrangą. Žinoma, tokio kraustymosi kaina tikrai nebus menka. Panašiai ir su pianinais – ne kiekviena komanda geba gabenti pianinus ar, tuo labiau, fortepijonus.

Tik patyrę specialistai gali atlikti visus darbus nuo A iki Z, sako modernremovals.co.uk atstovai, nes tik profesionalai, dirbantys šioje srityje ne pirmus metus gali užtikrinti tokią pat daiktų priežiūrą, kokia norėtumėte skirti Jūs pats.