Be abejonės viena iš gražiausių gyvenimo švenčių yra vestuvės. Santuoka yra ne tik pasirašyti popieriai metrikacijos centre, tačiau tai yra ypatingas ir stiprus ryšys tarp dviejų giminingų sielų. Išaušus dienai, kai du žmonės nusprendžia atšvęsti svarbiausią savo gyvenimo dieną turi būti pasiruošę atsakingai planuoti savo šventę.

Puiku, jeigu esate iš tų porų, kurie galite sau leisti daug arba neskaičiuoti lėšų vestuvių iškilmėms. Tačiau dažniausiu atveju, tokia puikia finansine padėtimi gali pasigirti tikrai ne kiekviena pora. Turbūt, viena iš gražiausių vestuvinių formų, kai jausmų vedimi, du asmenys nori susieti savo gyvenimus, tačiau itin didelio biudžeto savo planuojamoms vestuvėms neturi. Kyla natūralus klausimas, tai ką daryti. Į ką atreipti dėmesį ir ko vengti, kad vestuvinė diena būtu įsimintina, tačiau iš kišenės neištrauktų paskutinių turimų pinigų.

Vestuvių fotografas – prioritetas numeris vienas

Vestuvinė fotosesijaTaip, tikrai teisingai perskaitėte. Turint nedidelį vestuvių biudžetą viena iš didžiausių rekomendacijų, nepagailėti pinigų renkantis profesionalų fotografą. Kyla klausimas kodėl? Mes žinome keletą paprastų atsakymų. Pirmiausia jūsų šventė vyks vieną kartą gyvenime, o vestuvių fotografas su malonumus pasirūpins jūsų gražiausių akimirkų kadrais. Vestuvinės nuotraukos turi išliekamąją vertę, nes ir po dešimties metų, kokybiškai atspausdintos nuotraukos, profesionalų užfiksuoti kadrai, jūsų šventinės dienos emocijos, nuotaikos, laimės kupini veidai, plačios šypsenos ar jautriai per skruostus bėgančios artimųjų ašaros, primins jūsų dieną. Netgi tokiu atveju, jeigu vestuvių pokylis bus pigiausioje pokylių salėje, o vestuvinė fotosesiją atlikinėsite tiesiog prie upės, miške ar miestelio parke, vestuvių fotografas, kuris yra savo srities specialistas, sugebės užfiksuoti gražiausias akimirkas, jo akis greitai išanalizuos apšvietimą, aplinką ir sugebės jums pasiūlyti idėjų, kurios gražiai atsispindės vestuvinės fotosesijos nuotraukose.

Vestuvių žiedai, simbolis, kuris jums primins vestuves

Ko, bet vestuvinių žiedų pasirinkimo nenustumkite į šalį. Žiedus pasirinkite atsakingai, galbūt juos gaminsite ir turimo aukso dirbinių, o galbūt specialiai užsisakysite, kad juos sukurtu. Netgi tokiu atveju, kai noris sekti šiuolaikines tendencijas, rekomenduojame nepasimesti ir išlikti budrims. Paprasti auksiniai žiedai yra klasika ir ji niekada neatsibos. Norėdami sekti naujausias tendecijas, nesvarstykite tokių variantų, kaip graviravimo, skirting medžiagų panaudijimo, galbūt papildomų raštų sukurimas ir dar keletas šiuo metu vyraujančių tendencijų, po keletos metų tiesiog jums gali atsibosti arba būti nebemadingi. Tokiu atveju, jeigu vis tik norite kažko išskirtinio, apsispręskite ties dviem galimais vestuvinių žiedų papuošimo variantais. Daugiau, tai nereiškia geriau. Neretai, naudojant daug stilių ir bandant sukurti šedevrą nusiviliama, nes galutinis rzultata labiau primine kičą, o ne stilingą juvelyrikos dirbinį.

Vestuvinė šukuosena, makiažas ir barzda

Čia turime omenyje tiek jaunosios, tiek jaunikio. Dar prieš vestuves rekomenduojame investuoti į savo išvaizdą. Pasibandykite priešvestuvinį makiažą ir šukuoseną. Nebijokite pasidaryti vestuvinį manikiūrą. Geriau susipažinti iš anksto su vestuvinę šukuoseną ir makiažą atliekančios stilistės darbu. Tokiu atveju nuspręsite ar jūsų veidrodžio atspindyje matomas rezultatas jus tenkina, o galbūt turite pastabų specialistei. Galiausiai galbūt sulauksite rekomendacijų ir patarimų iš grožio salono darbuotojos ir ji paneigs visas jūsų iliuzijas turėti didelį kuodą, garbanas, nes galbūt tokio tipo šukuosena jums visai netinkama. O gal išsvajotas dūminis akių vokų makiažas jus sendina, o tai pamatėte dar prieš vestuves. Tokiu būdu susipažinę su galimais rezultaitais, galėsite pakoreaguoti savo poreikius, išgirdus pastabas ar rekomendacijas, jas išbandyti ir priimti jums tinkamiausią išvaizdos modelį, kuris vestuvių dieną pavers jus gražiausia pasaulio nuotaka. Jaunikiui irgi nevertėtų aplenkti kirpyklos ar grožio salono. Geras specialistas, pasirūpins, kad vestuvių dieną, vyro barzda atrodytų tvarkingai. Geras kirpėjas galbūt pasiūlys atsinaujinti ir išbandyti kirpimą, kuris vyrą pavers šiuolaikiniu stileiva. Juk neretai vyrai pamiršta apie savo išvaizdą, o išansktinis pasiruošimas, gali vyrą pastūmėti naujiems išvaizdos pokyčiams.