Visi ieškome teisingiausios reklamos , kuri būtų galinti sudominti didesnes auditorijas , kurios būtų aktuliausios mūsų potencialiems klientams . Šiandiena daugelis kovoja dėl reklamos , kuri darytu didesnę įtaką , todėl kiekviena reklama , tai sudėtingas segmentas .Jog reklama sudarytu daugiau efekto ir našumo reikia atkreipti dėmesį į šiuolaikines vyraujančias reklamas , kurios padeda  kartais daugiau laimėti dėl kitų reklamoje naudojamu pateikimu, kurie dominuoja masiniam skaičiui žmonių .

Visi norime valdyti savo klientus , jog kiekvienas klientas atvestu nuo savęs dar po kelis žmones , kurie taipat būtų vartotojai . Daugelis šiandiena yra suinteresuotas kuo daugiau turėti klientų , kuriems būtų galima padėti išspręsti problemas . Visi mūsų norime , kad reklama pasiekti net toliausiai esančius klientus . O dabar esančios reklamos radijuje ir televizijoje tik dar labiau padeda bendrauti su klientais, kuriems primena , būtent kokie pasirinkimai teisingiausi . Juk dauguma mūsų stengiamės akcentuoti pagrindinius dalykus, kuriais įrodinėjame naudą ir vertę . Faktas, kad klientas ieško kokybės ir garantijos , todėl reklamos kūrėjai privalome atkreipti dėmesį , kaip ne tik įtaigiau nuginkluoti klientų prieštaravimus, o kaip lengviau ir paprasčiau paskatinti rinktis . Nei viena paslauga ar produktas nenori prarasti savo klientų , kuriems padėtu išspręsti vadinmas problemas . Daugumoje visi norime , kad mūsų klientai būtų įpareigoti, kaip gydytojai nori ne tiesiogiai sulaukti paciento antro vizito. Todėl reklamos tinkamas pateikimas visada paskatinta klientą rinktis, tai kas geriausia ir patogiausia. Visi supranta, kad reklama be reklamos nebus naudinga , todėl norint pateikti nemažesnę reklamą už kitus reikia suprasti, kaip veiksmingiau išnaudoti reklamos sudedamą dalį , kurioje dažniausiai egzistuoja keli faktoriai , kurie ir nulemia reklamos populiarumą , kuri gausina klientų skaičių . Pirmiausia, tai puiki ir novatoriška idėja , kuri kaip hitas patenka į topą , kur sulaukia didesnio susidomėjimo dėl savo išskirtinio pateikimo , kuriame vyrauja žaismingumas arba subtilus perteikimas idėjų , kurios atveda klientus .

Nei vienas mūsų nenorime prarasti klientus , todėl visais būdais ieškome ne tik teisingo sprendimo , bet aiškaus pateikimo , kuris daugiau sudomintu . Žinome , kad reklamos padeda surasti teisingus atsakymus , nes vartotojų klasė visada ieško , tai kas ne tik geriausia , bet kokybiškiausia. Daugumoje reklamų yra pateiktos , kaip antraštės laikraštyje , kurios akcentuoja pagrindinius dalykus , bet ne visada primena , būtent ko klientas sulauks pasirinkias ar atlikęs sprendimus mūsų naudai .

Visos reklamos daugiau ir mažiau sulaukia dėmesio , bet veiksmingiausios ir efektingiausios dažniausiai prisimenos dėl savo išskirtinio perteikimo, kuris ne tik novatoriškas, bet saldus arba subtilus .

Kiek audio reklama padeda klientams atlikti sprendimus? Reikėtu daryti apklausą, bet daugumoje atrastu vienoda atsakymą, kad dažnai padeda atlikti sprendimus, kada balsas yra pažįstamas , kurio galima pasitikėti , juolab kai žinomas muzikantas ar televizijos laidų vedėjas perskaito , tuomet atsiranda didesnis įtaigumas .Nes audio reklama , tai puikiausias tramplinas į didesnes auditorijas , kurios netgi būna tikslingos .