Nemokami skelbimaiKartais atsiranda daiktų, kuriuos norime parduoti. Tačiau dažniausiai tokių daiktų pardavimas mums nėra būtinas, todėl norime įdėti kuo mažiau pastangų, norėdami jais atsikratyti. O ką jau kalbėti apie finansus, kurių tikrai neleisime, kad atsikratytume šių daiktų, kurių nenaudojame. Kiekvienas turi daiktų, kurių jau seniai nebenaudoja, nors jie yra geros būklės. Taigi, tokius daiktus gaila išmesti, todėl tenka ieškoti, kam jų galia prireikti. Iš to juk galima ir uždirbti. O jei nenorime pardavimui dėti daug pastangų ar juo labiau finansų, ieškokime nemokamų skelbimų portalų, kuriuose galėsime patalpinsi skelbimus su parduodamais daiktais.

                  Tokių svetainių yra ne viena ir ne dvi. Nemažai svetainių specializuojasi tam tikros srities prekių skelbimuose. Tokios svetainės taip pat gali būti išskirstytos pagal miestą, kuriame yra prekės, pagal prekių amžių jei parduodame sendaikčius. Taigi jei pardavinėjate ką nors Klaipėdoje, geriausia ir ieškoti, kur talpinami nemokami skelbimai su prekėmis šiame mieste. Kitiems miestams ieškokime kitų svetainių. Žinoma, yra ir universalių svetainių, kur galima rasti bet ką ir bet kuriame Lietuvos mieste. Tokiose svetainėse tiesiog būtina naudotis paieška, kur dažnai galima suskirstyti parduodamus daiktus pagal tai, kuriame mieste jie yra, kartais galima pasirinkti ir kainų ribas, kitas prekes charakteristikas. Jei stengiatės kažką parduoti, rinkitės svetaines, kur skelbimai talpinami nemokamai. Greičiau parduosite jei įtalpinsite kelis skelbimus skirtingose svetainėse. Tačiau vėliau prisiminkite, kur skelbimus sudėjote. Kitu atveju, dar ilgą laiką sulauksite telefono skambučių su klausimais, ar prekė jau parduota, ar dar galima ją įsigyti.

                  Nemokamų skelbimų portalai paprastai leidžia pasirinkti ir mokamas paslaugas, kaip antai skelbimo iškėlimas, skelbimo paryškinimas. Dažniausiai skelbimai išrikiuojami pagal datą, taigi, jei savąjį skelbimą patalpinote populiarioje svetainėje, gali būti, kad jis labai greitai nuslinks žemyn ir bus randamas tik naudojantis paieškos sistema. Todėl verta užsisakyti ir kai kurias mokamas paslaugas, kurios gali iškelti jūsų skelbimą į viršų, kur jį pamatys gerokai daugiau žmonių. Tai labai padeda parduoti prekes greičiau. Paprastai tokios paslaugos daug nekainuoja, tad jei jūsų prekė brangi, greičiausiai nė nepajusite tos kainos, kurią sumokėjote už prekės iškėlimą. Pasinaudokite visomis galimybės prekę parduoti greičiau ir liksite patenkintas.