2023 mada nagų dailė tampa vis populiaresniu būdu išreikšti savo kūrybiškumą ir individualumą. Yra daugybė technikų, kuriomis galima išgauti norimą išvaizdą – nuo sudėtingų raštų iki paprastų raštų. Šiame straipsnyje panagrinėsime tris dažniausiai pasitaikančias nagų dailės technikas: piešimą rankomis, štampavimą ir vinilus.

Tapyba ranka – tai technika, kai menininkas teptuku piešia piešinius tiesiai ant nagų. Ši technika leidžia visiškai kontroliuoti ir pritaikyti, nes menininkas gali kurti unikalius dizainus maišydamas ir derindamas spalvas, pridėdamas smulkių detalių ir naudodamas skirtingus teptuko judesius. Tapyba rankomis idealiai tinka unikaliems raštams kurti, o geriausiai tinka tiems, kurie turi tvirtas rankas ir gerą akį detalėms. Dažniausiai rankomis tapant naudojami šie įrankiai: teptukai, nagų lakas ir taškinis įrankis.

Antspaudavimas yra populiari technika, kai naudojama speciali plokštelė, vadinama antspaudavimo plokštele, ir antspaudas, kuriuo dizainas perkeliamas ant nagų. Dizainas pirmiausia išgraviruojamas ant štampavimo plokštelės, o tada perkeliamas ant nagų naudojant štampuotę ir specialų laką. Antspaudavimas yra greitas ir paprastas būdas išgauti sudėtingus raštus ir yra puiki galimybė tiems, kurie nori išbandyti nagų dailę, bet neturi meninių įgūdžių piešti rankomis. Kai kurie populiarūs antspaudavimo prekių ženklai yra „MoYou London” ir „Born Pretty”.

Vinilas – tai tam tikras trafaretas, kurį galima naudoti kuriant dizainą ant nagų. Vinilai dedami ant nagų, tada atviros vietos padengiamos laku ir taip sukuriamas švarus ir tikslus dizainas. Vinilas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti sudėtingus raštus ir dizainus, bet nenusidažo ar nenutapo rankomis kiekvieno nago.

Toliau aptarsime pagrindines priemones ir reikmenis, kurių reikia norint pradėti kurti nagų dailę, ir kaip pasirinkti tinkamus.

Teptukai:

Pirmasis ir svarbiausias nagų dailės įrankis yra teptukas. Teptukai būna įvairių formų, dydžių ir šerelių, o pasirinkus tinkamą gali labai pasikeisti jūsų nagų dailės kokybė. Pirmiausia turėtumėte turėti bent du teptukus: mažą, smulkių galiukų teptuką, skirtą detalėms, ir didesnį, skirtą didesniems plotams užpildyti. Dažniausiai naudojami sintetiniai šereliai, tačiau galite rasti ir teptukų su natūraliais šereliais, kurie yra lankstesni ir sugeria daugiau dažų.

Poliravimo priemonės:

Lakas yra svarbiausia nagų dailės priemonė, o tinkamų lakų pasirinkimas gali būti skirtumas tarp vidutinio ir stulbinančio dizaino. Yra dviejų tipų lakai: įprasti lakai ir geliniai lakai. Paprastų lakų lengva rasti, jie palyginti pigūs ir greitai džiūsta, tačiau jie nėra tokie pat ilgaamžiai kaip geliniai lakai. Kita vertus, geliniai lakai išsilaiko ilgiau, yra patvaresni, o jiems kietinti reikia UV lempos.

Geliniai lakai:

Geliniai lakai yra populiari nagų dailės priemonė, nes jie sukuria glotnų ir blizgų paviršių. Yra daug skirtingų gelių rūšių, įskaitant statybinius gelius, viršutinius sluoksnius ir gelinius lakus. Statybiniai geliai naudojami nagui formuoti ir kurti, o viršutiniai geliai naudojami dizainui apsaugoti ir blizginti. Geliniai lakai yra įprastų lakų ir gelių hibridas, naudojamas dėl ilgalaikio blizgesio ir patvarumo.

Šablonai ir lipdukai:

Tai puikus būdas įmantriems nagų raštams sukurti, nesirūpinant, ar pavyks juos tinkamai išgauti. Šablonais galima kurti raštus, o lipdukais – paveikslėlius ar žodžius ant nagų.

Antspaudų plokštelės ir antspaudų pagalvėlės:

Tai populiarus būdas perkelti raštus iš šablono ant nagų. Antspaudų plokštelių būna įvairių dizainų – nuo paprastų raštų iki sudėtingesnių, o antspaudų pagalvėlės naudojamos dizainui nuo plokštelės perkelti ant nagų.

Išvada:

Apibendrinimas: Norint sukurti nuostabų dizainą, svarbu pasirinkti tinkamas nagų dailės priemones ir reikmenis. Tinkami šepetėliai, lakai, geliai, trafaretai, lipdukai, štampavimo plokštelės ir štampavimo pagalvėlės gali pakeisti jūsų nagų dailę. Atsižvelkite į savo patirties lygį, dizaino, kurį norite kurti, tipą ir pasirinktų produktų patvarumą bei ilgaamžiškumą. Turėdami tinkamus įrankius ir reikmenis, galite išlaisvinti savo kūrybiškumą ir išreikšti save per nagus.