Visi dažnai ieškome reklamos , kuri būtų greičiausia ir efektingiausia , tačiau nei vienas nežinome , kokia reklamos sudėtis dažniausiai įtakoja klientus . Juk reklama negali vien tęstis ties diktoriaus vienodu balsu , kuris ne charakterizuoja , o tik tvarkingai ir monotoniškai perteikia skelbimo mintį . Reklamos sudėtis padeda labiau įtakoti vadinamus tikslingus ir potencialius klientus , kuriems svarbiausia pasirinkti sprendimą, kuris padėtu išspręsti vadinamą problemą . Daug klientų ieško geriausios nuolaidos ir puikiausios akcijos  kuri suteiktu galimybę vėliau išsirinkti didesnius produktus ir paslaugas . Visi žinome , kad stiprios reklamos įtaka palenkia didesnius srautus klientų , kuriems rūpi geriausi pasiūlymai ir didžiausios garantijos . Kiekvienas klientas nori jaustis saugiai ir oriai , tačiau ne vienas tiksliai nežino , kokios priemonės padeda labiau suaktyvinti pasyvius klientus , kurie pasimeta tarp kainų ir nuolaidų . Geriausios reklamos , kurios pačios atlieka sprendimus už klientus .

Šiuolaikinėje visuomenėje galime sutikti nemažai reklamų , kurios turi idėją , bet ne atveda kliento iki pardavimo , kad klientams pardavimas galiotu ne vien iš reikalo reikia pastebėti , kokie faktoriai labiau sukelia emocijas pasirinkimų ir kaip stipriau daroma įtaka .

Šiandiena daugeliui rūpi teigiama audio reklama , kuri sukelia pačias šilčiausias emocijas , būtent tam , kad būtų galima klientui prikelti motyvaciją ir paskatinimą rinktis.Mums reklama padeda atsirinkti , tai kas geriausia ir patogiausia , kada norime būti užtikrinti paslaugos ar produkto kokybę .Kiekvienas ieškome pačių geriausių sprendimų , bet maloniausia , kai patįs sprendimai mums padeda įgyvendinti idėjas.Kai audio reklama pasiekia mūsų klientus , tuomet suprantame kiek svarbiausia investuoti į reklamą . Tik dėka reklamos galime pasiekti tikslingus klientus .Žinome , kad audio reklama padeda labiau pasiekti klientus , kurie ne tik suinteresuoti įsigyti kažka naujo ir patogesnio .Visiems mums rūpi reklama , kurios dėka galime sutaupyti ir laimėti nemažai pinigų , nes tik dėka tikslingos reklamos galima laimėti papildomos investicijos portvelį , kur vadybininkai turi galimybę sutaupyti laiką, enegiją ir išsaugoti išlaidų krepšelį . Be tikslingos reklamos nėra ir potencialių klientų , kurie būtų aktyvus , o ne pasyvus . Dėka tik reklamos galime daugiau reprezentuoti savo vardą ir išsauginti autoritetą ir brendą