mediniai baldai vaikams

mediniai baldai vaikams

Vaikams dažniausiai ieškome kas būtų saugu, patikima ir gražiai atrodytų. Kiekvienas tėvas ieškodamas baldų stengiasi išrinkti pačius, pačiausius. Mediniai baldai vaikams gali savyje talpinti visas gerąsias savybes. Visų pirma todėl, kas mediniai baldai yra ekologiški, kokybiški. Pastaruoju metu apie ekologiją šnekama gana dažnai. Mus yra sunku suprasti kur teisingi svarstymai, o kur tik reklaminiai triukai.  Tačiau, kai kalbame apie mūsų mažuosius kiekvieną išgirstą dalyką reiktų nuodugniai apsvarstyti. Kalbant apie baldus vaikams, taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį iš kokių medžiagų jie pagaminti. Nes baldai stovi mūsų namuose, mažieji juose praleidžia daug laiko. Baldai vaikams, kurie pagaminti iš medienos bene geriausiai atitinka visu ekologiškumo kriterijus. Dažnai pasigirsta nuomonių, kad netgi ne visa mediena yra ekologiška, todėl kokybiški tik tie baldai, kurie pagaminti tik iš ekologiškos medienos. Tačiau turbūt sutiksite su mumis, kad mediena tai yra natūrali medžiaga, o tai kas natūralu ir daug kartų geriau už bet kokį dirbtinumą. Plastiko sudėtyje būna daug kenksmingų medžiagų, kurie gali sukelti įvairias ligas, alergijas. Ypatingai tos medžiagos, kurios yra pagamintos Kinijoje, dažnai būna su įvairiais kenksmingais priedais.  Jei baldai yra dažyti dažais, reikėtų pasidomėti ir jų kokybe. Tie gamintojai, kur gamina ekologiškus baldus vaikams gali pateikti net dažų sertifikatus. Todėl nepamirškite pasiteirauti.

Mediniai baldai vaikams turi dar vieną didelį pliusą. Vieną iš tų pliusų aptarėme šiek ankščiau- kad jie nėra kenksmingi vaiko sveikatai. Kitas vienas iš didesnių pliusų, kad tokie baldai gali ilgai tarnauti. Baldai pagaminti iš kokybiškos medienos yra patvarūs ir ilgaamžiai. Ko negalime pasakyti apie baldus pagamintus iš plastiko ar įvairių plokščių.

Jei norime rūpintis gamta, taip pat turėtumėm rinktis medinius vaikų kambario baldus. Apskritai reikėtų rinktis tik natūralios medienos gaminius. Natūrali mediena yra atsinaujinanti žaliava. Kai vaikas išauga baldus, ir jie niekam nereikalingi juos galima sudeginti ir nepadarysime jokios žalos aplinkai. Tuo tarpu plastmasė nesuyra daugybė metų ir tai teršia gamtą ir aplinką.

Taigi jei norite, kad jūsų vaikas augtų švarioje ir ekologiškoje aplinkoje, rinkitės medinius baldus vaikams ir tikrai neliksite nusivylę.