Kiekvienas namų šeimininkas puikiai supranta tinkamo apšiltinimo svarbą. Geras būsto apšiltinimas – tai vienintelis būdas užtikrinti stabilią namų šilumą. Apšiltinimo medžiagų pasirinkimas yra labai platus, todėl beieškant geriausio sprendimo privalome būti labai atidūs. Nagrinėjant šiltinimo medžiagas privalome įvertinti visus medžiagos aspektus ir priimti tinkamiausią sprendimą.

Tačiau šis procesas yra kur kas sunkesnis nei atrodo. Įvertinti norimos medžiagos efektyvumą ir kainą paprasčiausiai neužtenka. Kiekvienas namų šeimininkas privalo susimąstyti: kokia medžiaga labiausiai tinka mūsų namams? Bet kad ir koks pasirinkimas bebūtų platus, dauguma žmonių dažniausiai pasirenka putų poliuretaną. Ši medžiaga už visai nedidelę kainą garantuoja namams kokybišką, efektyvų apšiltinimą. Tačiau kodėl putų poliuretanas yra toks populiarus? Kodėl jūs turėtumėte pasirinkti šią medžiagą savo namams?

Termoplastinis poliuretanas sulaukia kur kas daugiau dėmesio užsienyje, bet pamažu ima populiarėti ir Lietuvoje. Atsižvelgus į kainos ir kokybės santykį, ši medžiaga stipriai lenkia savo konkurentus šiluminiu efektyvumu. Šiltinimas putplasčiu ne tik sumažina šildymo kainas, bet ir apsaugo būstą nuo drėgmės. Tinkama hidroizoliacija, energinis efektyvumas – tai tik kelios priežastys, dėl kurių turėtumėte pasirinkti putų poliuretaną. Ši medžiaga tinka bet kokio paviršiaus efektyviam apšiltinimui. Jos lankstumas ir efektyvumas leidžia pasiekti bet kokį namo kampą.

Vienintelis šios medžiagos minusas – tai nedidelis šiltinimo darbų sudėtingumas. Yra nemažai medžiagų, su kuriomis šiltinimo darbus galite atlikti patys. Jei ketinate šiltinti namus putų poliuretanu, jums prireiks naudoti specialią įrangą. Šis unikalus medžiagos lankstumas leidžia jai pasiekti net pačius atokiausius namo kampelius ir juos užpurkšti, todėl putų poliuretanas – tai viena geriausių medžiagų sudėtingiems šiltinimo darbams. Putplastis smarkiai pagerina energinį efektyvumą ir apsaugo pastatą nuo drėgmės ir kito, neigiamo aplinkos poveikio. Putų poliuretano šiltinimo darbai vyksta nepaprastai greita. Užpurškiama medžiaga sustingsta akimirksniu ir užtikrina puikią šilumos izoliaciją. Poliuretanas – tai labai lengva medžiaga, todėl tinkamam apšiltinimui pakanka visai nedidelio putų kiekio. Jei ketinate naudoti putų poliuretaną savo namų šiltinimo darbams, tai tikrai nepasigailėsite, nes nuostabų, šiltą mikroklimatą, kuriuo mėgausitės net ir pačiu šalčiausiu metų laiku.

Interneto svetainėje https://www.gamo.lt/siltinimas-poliuretanu/ prekiaujama atvirų ir uždarų porų poliuretanu. Atvirų porų poliuretanas – tai puiki šiltinimo medžiaga, tinkanti naujos statybos namui. Jo dėka ne tik apšiltinsite savo namus bet ir suteiksite jam padorią apsaugą nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Atvirų porų poliuretanas tinka tiek vidinio būsto, tiek išorinių sienų apšiltinimui.

Jei jums reikia apšiltinti didelį, komercinės paskirties pastatą, tada rinkitės uždarų porų poliuretaną. Ši medžiaga yra kur kas sunkesnė nei atvirų porų poliuretanas, todėl geriausiai tinka metalo konstrukcijų, betono šiltinimui. Uždarų porų poliuretanas dažniausiai naudojamas gamyklų, fabrikų apšiltinimo darbams.