Yra dalykų, kurių nepastebime, neskaičiuojame ir net nelabai apie tai mąstome, tačiau kartais visai įdomu sužinoti kai kurias detales apie savo įpročius. Vienas jų – laikas praleidžiamas vonios kambaryje.

Vonios kambaryje yra dušo kabina ar vonia, veidrodis, praustuvai, dažnai kartu prijungiamas ir tualetas (ypač naujos statybos namuose). Taigi, ką veikti vonios kambaryje tikrai yra, kai čia tiek visokių priemonių ir kasdienio naudojimo įrengimų. Tualete kas dieną praleidžiame vidutiniškai apie 15-30 minučių. Tuo tarpu duše dar bent 25-30 minučių kasdien, o jei esame įsirengę vonią, vidutinis praleidžiamas laikas šokteli 10 minučių kas dieną (turint omenyje tai, kad vonioje ilsimasi ne kas dieną).

Kadangi praustuvai įrengti vonios kambaryje, čia kas dieną dar praleidžiame bent 10 minučių. Taigi, jau turime mažiausiai vieną valandą, praleistą vonioje. Kur dar papildomas laikas, praleidžiamas vonios kambaryje, kuomet ruošiamasi kokiam nors renginiui, atliekamos sveikatinimosi procedūros ar kt. Taigi, kiekvieną mėnesį vonios kambaryje tipinis žmogus praleidžia apie 30-40 valandų savo laiko. Ar tai daug, ar mažai?

Sunku pasakyti, ar 30-40 vonios kambaryje praleistų valandų yra daug, ar mažai. Tačiau tai pakankamas laiko kiekis, kad norėtųsi, jog Jus suptų kokybiški vonios kambario baldai, interjeras būtų malonus, jaukus Jums. Kitaip tariant, reikia skirti investicijų ir laiko savo svajonių vonios kambario įsirengimui.

Žvelgiant iš kitos pusės, specialistai pastebi, kad vonios kambarys, kuriame jaukiau, maloniau būtų, atima dar daugiau laiko. O kartu tai ir daugiau išleidžiamo vandens, laiko gaišimas veltui. Žinoma, tai liečia toli gražu ne visus žmones. Galbūt dažniau tai pastebima kai vonios kambarys atnaujinamas vėliau nei visas būstas, tai yra, prie atsinaujinusio būsto jau priprantama, o vonios kambarys traukia, žavi.