Viena iš pagarbos savo mirusiems artimiesiems išraiškų – prižiūrėti ir tvarkingai atrodantys kapai. Vis dėlto, tai neretai reikalauja pakankamai didelių lėšų ir laiko, todėl ne visi turi galimybes nuosekliai prižiūrėti kapavietes. Esant tokiai situacijai, galima pasinaudoti specialiomis paslaugomis, užtikrinančiomis nepriekaištingą kapų priežiūrą – nuo antkapių, paminklų gamybos iki kapaviečių tvarkymo.

Kapinistas – tai profesionalias paslaugas siūlanti kapaviečių priežiūros komanda. Siūlomos paslaugos apima visus kapų sutvarkymo darbus – nuo projekto parengimo ir aptarimo su užsakovu iki visiško jo įgyvendinimo, pagaminant antkapius, pasodinant pasirinktus augalus bei tolimesnės priežiūros.

KapinistasBene pagrindinė Kapinisto veiklos sričių – paminklų ir antkapių gamyba. Jie gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagos – granito – importuojamo iš Skandinavijos valstybių bei Rusijos. Galima rinktis įvairaus dydžių ir formų antkapius – mažesius vienam šeimos nariui ar porai, didesnius – gausesnės šeimoms kapams. Esant poreikiui, antkapiai gali būti pagaminti pagal užsakovo projektą ar nuotrauką. Paprastai antkapiai pagaminami per kelias savaites, tačiau yra ir skubių užsakymų galimybė. Taip pat, siūlomos ir raidės ant paminklų, gaminamos iš nepriekaištingos kokybės itališkos bronzos. Kapinisto komanda gali sumontuoti pagamintus antkapius ir paminklus pagal kliento poreikius.

Taip pat, siūlomos ir kapaviečių tvarkymo paslaugos. Jos itin naudingos tuo atveju, jeigu likę artimieji gyvena toli nuo prižiūrimų kapų ir neturi galimybių dažnai juos aplankyti. Šia paslauga neretai naudojasi ir užsienyje gyvenantys lietuviai. Pasirinkus kapaviečių priežiūros paslaugas, galima tikėtis visų kliento lūkesčių įgyvendinimo, laiku atlikto bei kokybiško rezultato. Galėsite būti tikri, jog jūsų artimųjų kapai atrodys tvarkingai ne tik Visų šventųjų dienos metu, bet ir visais metų mėnesiais. Kapinisto siūlomos paslaugos apima ir senųjų kapaviečių restauraciją, užtikrinant jų atnaujinimą bei priežiūrą. Svarbiausia tai, jog, tvarkant kapavietes, siekiama optimalaus rezultato ir kainos santykio. Patikėdami savo kapavietes profesionalams, galėsite būti ramūs žinodami, jog paslauga atlikta kokybiškai ir nėra itin skausminga jūsų piniginei.

Taigi, ieškantiems vienkartinių ar nuolatinių kapaviečių priežiūros paslaugų, Kapinistas yra tinkamas pasirinkimas. Kokybiškos paslaugos, bendradarbiavimas su klientu ir geriausi kainos pasiūlymai – tai yra pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte pasirinkti šią Vilniuje veikiančią komandą.

Plačiau apie teikiamas paslaugas skaitykite – https://www.kapinistas.lt/