Nemaža dalis žmonių skundžiasi kartas nuo karto susiduriantys su pačiomis įvairiausiomis dantų problemomis. Ir tai tikrai ne visuomet būna nulemta prastos dantų priežiūros ir aplaidžios burnos higienos. Kai kuriais atvejais prastesnę dantų būklę lemia genetika arba įvairios sveikatos problemos. Todėl jei jūs įprastai labai kruopščiai prižiūrėti savo dantis, tačiau šią akimirką susidūrėte su danties praradimu, jums jokiu būdu nereikėtų laukti – juk tokia problema pati savaime neišsispręs. Kaip bebūtų, reikėtų atminti, kad nemaža dalis žmonių taip nemano. Trumpiau tariant, į savo prarasto danties problemą jie žvelgia labai atsainiai, galvodami, kad jei nėra danties, tai nėra ir problemos. Tačiau toks požiūris yra labai pavojingas, kadangi delsiant imtis atitinkamų priemonių, galima susidurti su labai rimtomis problemomis. Tuo tarpu, jei jūs taip nemanote, pateiksime ne vieną priežastį, kodėl praradus dantį reikėtų akimirksniu vykti pas savo odontologą.

Dantu protezavimasPirmiausia turėtumėte atminti, kad prarastas dantis labai neigiamai veikia estetinę išvaizdą. Tai reiškia, kad jūs akimirksniu imsite kompleksuoti. Ir net jei aplinkiniams bandysite teigti priešingai, vis dėlto viduje žinosite, kad meluojate tiek kitiems, tiek ir sau, todėl turėtumėte nedelsti ir pasirūpinti, kad ši problema būtų išspręsta. Tuo tarpu, jei nieko nesiimsite, neilgai trukus galite imti atsiriboti nuo aplinkinių žmonių, stengdamiesi išvengti tiesioginio kontakto.

Žinoma, taip pat labai svarbu paminėti, kad jei prarandamas dantis, šalia jo esantys dantys pradeda stumtis. Tokiu būdu didėja tarp dantų esantys tarpai, kartu neigiamai veikdami estetinę dantų išvaizdą, kenkdami sąkandžiui ir taip pat mažindami atsiradusią ertmę. Jei tokiu atveju jūs nuspręstumėte, kad jums yra reikalingas dantų protezavimas, tuomet jis iš karto negalėtų būti atliekamas, kadangi reikėtų atstatyti pasislinkusius dantis. Todėl jums reikėtų naudoti papildomas dantų atstatymui skirtas priemones. Visa tai pareikalautų daug laiko ir pastangų.

Be to, turėtumėte suprasti, kad prarastas dantis jums nulems labai didelį fizinį diskomfortą, todėl jūs kaskart prisiminsite neturintys bent vieno danties. Tai jus veiks psichologiškai ir neleis jums atsipalaiduoti.