Kiekvienas žmogus, kuris nori kokybiškai įsirengti savo namus ar kitą pastatą, turi pasirūpinti tinkama hidroizoliacija. Be jos pastatas nebus apsaugotas nuo neigiamo aplinkos poveikio, o drėgmė, prasiskverbusi į įvairias pamatų ir patalpų dalis, galės stipriai sugadinti visą apdailą. Tam, kad būtų išvengta tokių nemalonių situacijų ir jums niekada netektų rūpintis dėl savo namų apsaugos, būtina iš pat pradžių užtikrinti, kad pastatą jums specialistai hidroizoliuoja su kokybiškomis hidroizoliacinėmis medžiagomis.

Nors kone kiekvienas supranta kaip svarbu tokį reikšmingą darbą patikėti tikriems šios srities profesionalams, visgi tikrai yra žmonių, kurie nuvertina hidroizoliacinių medžiagų svarbą. Hidroizoliacinės medžiagos yra tokios pat reikšmingos kaip ir profesionalūs meistrai. Nusprendus pataupyti ir pasirinkus prastas medžiagas net geriausi meistrai negalės užtikrinti, kad jūsų pastatas išliks atsparus drėgmei ilgus metus.

Hidroizoliacinių medžiagų tipai

Šiomis dienomis įvairūs gamintojai ir tiekėjai siūlo labai plačią hidroizoliacinių metodų bei medžiagų pasiūlą. Kiekvienas žmogus gali išsirinkti tai, kas būtent jo pastatui yra tinkamiausia. Visgi, populiariausios hidroizoliacinės medžiagos yra cementinė medžiaga, skysta hidroizoliacinė membrana ir bituminė medžiaga.

Hidroizoliacija cementine medžiaga

Šis tipas puikiai tinka tais atvejais, kai norima apsaugoti nuo drėgmės vidaus patalpas. Būtent todėl, dažnai cementinės hidroizoliacinės medžiagos yra naudojamos siekiant apsaugoti vonios kambarį ar tualetą. Ši medžiaga puiki tuo, kad ją labai lengva uždėti, tad įvairių klaidų tikimybė yra maksimaliai sumažinama. Svarbu paminėti ir tai, kad būtent šis medžiagos variantas yra ganėtinai pigus, palyginus su kitais metodais.

Hidroizoliacija su skysta hidroizoliacine membrana

Hidroizoliacija su skysta hidroizoliacine membrana dažniausiai yra naudojama siekiant apsaugoti nuo drėgmės pastato išorę. Todėl, šią medžiagą paprastai meistrai naudoja stogų, garažų ir įvairių vertikalių paviršių apsaugai. Dažniausiai skystą membraną meistrai paskirsto per visą paviršių naudodami specialų volelį, mentelę arba purkštuvą.

Hidroizoliacija su bitumine medžiaga

Bituminė medžiaga, kaip galima suprasti iš pavadinimo, yra gaminama iš bitumo pagrindu pagamintų medžiagų. Ši variantą meistrai pataria rinktis tuo atveju, kai klientui reikalingas maksimalus lankstumas. Būtent ši hidroizoliacinė medžiaga yra vadinama asfaltu, tad ji idealiai tinkama tuo atveju, kai norima apsaugoti betoninius pastatus nuo žalingo drėgmės poveikio. Renkantis šią medžiagą reikia labai gerai išmanyti polimerų laipsnių reikšmę. Būtent todėl, tinkamiausios medžiagos išrinkimą vertėtų patikėti šios srities profesionalams, kurie žinos kas labiausiai tiks būtent jūsų atveju.