Nesvarbu ar jūs esate užkietėję kino filmų mėgėjai, ar filmus ir serialus žiūrite pakankamai retai, tikriausiai kiekvienas iš jūsų galėtumėte pateikti bent vieną įdomų ir daugeliui negirdėtą faktą apie tam tikrą filmą, serialą, aktorių ar režisierių. Iki šiol kino pramonė savo žiūrovams pristatė šimtus tūkstančių filmų – ir jų skaičius su kiekvienais metais tik didėja. Tai yra labai didelė pramonė, kurioje virte verda gyvenimas. Todėl visiškai nenuostabu, kad dabartinis vartotojas gali labai lengvai rasti visus jam patinkančius filmus ar serialus – vos kelių mygtukų paspaudimu. Ir tam tereikia į pagalbą pasitelkti internetą. Be to, greičiausiai ne vienas iš jūsų žinote https://www.filmai.in/ tinklalapį, kuriame yra transliuojami tūkstančiai filmų ir serialų. Tai yra didžiausias tokio pobūdžio lietuviškas internetinis portalas, kuriame kasdien lankosi daugiausiai vartotojų. Žinoma, visiškai nesunku nuspėti, kodėl. Nors šiandieninėje rinkoje yra daugybė skirtingų filmus transliuojančių internetinių portalų, anaiptol ne kiekvienas iš jų gali pasiūlyti tokį didelį filmų asortimentą kaip, kad jau minėtas portalas. Todėl akivaizdu, kad dauguma vartotojų vertina didelį patogumą, platų pasirinkimą ir galimybę filmus internetu žiūrėti nemokamai.

filmai.inKaip bebūtų, nėra ko abejoti, kad nūdiena labai skiriasi nuo laikotarpio, buvusio prieš dvidešimt ar daugiau metų, kuomet filmus žiūrovai žiūrėdavo tik kino teatrų salėse arba savo televizoriaus ekrane. Šiandien situacija yra radikaliai pasikeitusi. Dabartiniai technologiniai sprendimai vartotojams padeda daugelį užduočių įveikti kur kas paprasčiau, o jei kalbėtume apie sprendimus, pritaikomus laisvalaikyje, pasirinkimas tampa dar didesnis.

Be abejo, nereikia pamiršti, kad labai didelę įtaką vartotojų įpročių pokyčiams turėjo ir didelis patogumas, kurį suteikia internetas bei kompiuterinės technologijos. Jei anuomet žmonės filmus įprastai žiūrėdavo televizoriaus ekrane, tai šiandien bet kurį pasirinktą filmą ar serialą galima žiūrėti savo kompiuteryje, planšetėje ar netgi išmaniajame telefone. Nebeliko jokių ribų ar sienų. Žmonės gali nevaržomai patenkinti visus savo lūkesčius ir keliamus reikalavimus. Todėl jei ir jūs save priskiriate prie šiuolaikinių vartotojų kategorijos, turbūt pakankamai dažnai lankotės internetiniuose filmų portaluose.