Jokia paslaptis, kad veido oda yra labai jautri ir reikalauja išskirtinės priežiūros. Taip pat nėra paslaptis, kad tiek vyrai, tiek moterys yra linkę šalinti nepageidaujamus plaukelius nuo veido odos. Jei vyrams puikiai tinka skutimas, tai moterys ieško patogesnių ir efektyvesnių būdų pašalinti veido nepuošiančius plaukelius – taip atsirado veido depiliacija.

Veido depiliacija yra geras pasirinkimas, tačiau toli gražu ne idealus, kiek skausmingas ir galintis sukelti nemalonią odos reakciją, pavyzdžiui padirgimą, padidintą jautrumą ir panašiai. Profesionalai rekomenduoja pasirinkti modernesnę, jau daugybę metų taikomą, tačiau labai plačiai Lietuvoje vis dar neišplitusią procedūrą – elektro epiliaciją. Nedidelį jos populiarumą greičiausiai lemia aukštesnė kaina, tačiau verta atminti, kad kartą investavus kiek daugiau pinigų vėliau visai nebereikia rūpintis plaukelių šalinimu, nes jie visai nebeauga. Įdomu kodėl? Paaiškinsime.

Veido depiliacija šiuo būdu atliekama naudojant elektros impulsus, kurie siunčiami į plauko folikulą labai smulkios adatėlės ar siūlelio pagalba. Taip sunaikinama galimybė plaukui vėl išaugti. Iš šono gali atrodyti, kad tai gana skausminga procedūra, tačiau toli gražu taip nėra. Žinoma, tai ne malonus atpalaiduojantis masažas, tačiau ir ne kas nors labai baisaus, kaip bando teigti šios procedūros skeptikai.

Negalite nuspręsti, ar Jums labiau tinka įprasta veido depiliacija ar kiek sudėtingesnė, tačiau visam gyvenimui plaukus pašalinanti procedūra? Siūlome paskaičiuoti, kiek lėšų tenka kas mėnesį skirti depiliacijos priemonėms, kiek tai atima Jums laiko ir suprasite, kad elektro epiliacija yra gerokai patrauklesnis būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ant veido ar kitose kūno vietose, kur įprastai depiliuojate, epiliuojate ar skutatės. Be viso to, ši paslauga puikiai tinka ir moterims, ir vyrams, nors apie tai kur kas dažniau kalbama moteriškuose žurnaluose ar interneto portaluose.