Tie, kurie nori, kad jų šventė būtų kuo įspūdingesnė ir skirtųsi nuo kitų švenčių, kuriose jau tyra tekę dalyvauti, pagalvoja apie party bus. Iš tiesų, tai yra išties puiki priemonė, norint, kad šventė būtų įdomesnė. Tačiau vien tik norėti neužtenka – dauguma šventę besiruošiančių organizuoti asmenų teigia, jog ne ką mažiau yra svarbus ir finansinis klausimas. Būtent dėl šios priežasties daugeliui žmonių yra įdomu sužinoti, nuo ko priklauso party bus nuomos kaina. Į šį klausimą ir atsakysime  šiame straipsnelyje.

Party bus vakarėliamsTai, kiek kainuos party bus nuoma, labai įtakoja trukmė. Ko gero, jau teko girdėti, jog kuo ilgesnė bus nuomos trukmėn, tuo daugiau už ją reikės mokėti. Belieka tik  pasiguosti, jog party bus dažniausiai yra išsinuomojami tik kelioms valandos, todėl dėl šios priežasties kaina nėra labai aukšta. Beje, niekada neriekia pamiršti, kad yra ir tokių įmonių, kurios suteikia nuolaidą, tuo atveju, jei transporto priemonė išsinuomojama ilgam laiko tarpui.

Kiek teks sumokėti už galimybę savo šventėje turėti ir garsųjį party bus, priklausys ir nuo dar vieno dalyko: modelio. Nors įmonės nuomojančios party bus negali pasiūlyti didelės pasiūlos, reikia pasakyti, jog šios toks pasirinkimas vis dėlto yra (panorėjus išsinuomoti šią transporto priemonę tikrai nereiks rinktis iš vieno ir to paties modelio autobusų). Kuo naujesnio bei modernesnio autobuso pageidausite savo šventėje, tuo brangesnė bus jo nuoma. Būtent dabar turėtų būti ypač budrūs tie, kurie nori išsinuomoti party bus, tačiau nenori tam išleisti daug pinigų: suma, skirta nuomai bus tikrai mažesnė, jei rinksitės ne paties naujausio modelio party bus.

Apibendrinant galima teigti, tai, kiek teks sumokėti už party bus, priklauso nuo dviejų pagrindinių priežasčių: trukmės, kuriai laikui bus išnuomota transporto priemonė bei party bus modelis. Vis dėlto, reikia pasakyti, jog galutinei party bus nuomos kainai įtakos turi ir kiti niuansai, vienas iš jų yra tas, jog party bus nuomos kainos dažniausiai padidėja šiltuoju metų laiku (būtent šiuo metu švenčiama daugiau švenčių).