pirtis

Efektyvi ir tinkama odos priežiūra nėra tik valiklio ir drėkiklio naudojimas. Tai taip pat sudaro ir subalansuota mityba, pakankamas ir kokybiškas miegas, mankšta bei mokėjimas suvaldyti stresą. Be to, jūsų odos tipas taipogi turi didžiulės įtakos tam, kaip reikėtų prižiūrėti odą ir kokius sprendimus būtų geriausia priimti (pvz., veido odos šveitiklių naudojimas, drėkinančios kaukės ir kt.).

Savo veido odą turėtumėte plauti bent du kartus per dieną. Tai padėtų pašalinti riebalų perteklių, pagerintų odos kompleksiją ir užkirstų kelią infekcijų patekimui. Kita vertus, puikiai suprantama, kad ne kiekvienas žmogus tai gali daryti dažniau nei du kartus, todėl turėtumėte pasirūpinti, kad nepraleistumėte bent jau šių dviejų kartų – atsikėlus ryte ir prieš einant miegoti vakare. Veido odos prausimui reikėtų naudoti drungną vandenį (jokiu būdu nenaudokite karšto vandens – tai gali pažeisti ir išsausinti odą) ir jūsų odos tipą atitinkantį veido odos valiklį. Atlikus šiuos veiksmus, veidą sudrėkinkite pasirinktu natūraliu toneriu ir drėkikliu. Būtinai labai kruopščiai nuvalykite ir makiažą (prieš einant miegoti). Valydami veidą, nepamirškite ir savo kaklo odos.

Maudydamiesi po dušu nenaudokite karšto vandens. Kai jau buvo minėta veido odos prausimo atveju, maudantis po dušu ar gulint vonioje, nereikėtų naudoti labai karšto vandens. Nors karštas vanduo atpalaiduoja ir nuramina, tačiau jis taip pat iš jūsų odos pašalina natūralius riebalus, o tai reiškia, kad didėja rizika, jog jūsų oda labai greitai išsausės ir taps suskeldėjusi. Tuo tarpu, jei jūsų oda yra sausa, reguliariai įtrinkite savo kūną drėkinamuoju kremu, kurio sudėtyje yra natūralių aliejų (tokių kaip migdolų, kokosų ar alyvuogių).

Veido odą nusausinkite su švariomis popierinėmis kosmetinėmis servetėlėmis. Nors tai nepašalins viso vandens – tai yra tik į naudą. Kodėl? Vanduo, kuris pasiliks ant jūsų odos, į ją įsigers ir tokiu būdu sudrėkins, todėl ji bus minkštesnė ir lygesnė.

Savo odą apsaugokite nuo pašalinių neigiamų aplinkos veiksnių. Niekuomet į lauką neikite odos nepasitepę apsauginiu kremu, kuris atitinka jūsų odos tipą, paros metą ir metų laiką. Tai apsaugos jūsų odą nuo įvairių kenksmingų veiksnių.

Grožio patarimais pasidalino eSaunaShop.com