Turbūt daugelis iš jūsų pamena, kaip vaikystėje žaisdavo „Lego“ kaladėlėmis – tai buvo ir tebėra puiki pramoga kiekvienam vaikui. Be to, pastebima, kad didžioji dalis vaikų kur kas mieliau renkasi būtent šį žaidimą, nei televizijos ar animacinių kino filmų žiūrėjimą. „Lego“ skatina kūrybiškumą, leidžia pasireikšti vaikų fantazijai ir labai ramina. Juolab, kad ne tik vaikai, tačiau ir neretas suaugusysis nepraleidžia progos į šį žaidimą įsitraukti kartu su savo mažaisiais.

Jei sugrįžtume į praeitį, pastebėtume, kad „Lego“ egzistavo bene visais laikais. Iš tiesų, pasaulyje yra labai nedaug žaislų rūšių, kurios ištisus dešimtmečius išlieka populiarios ir priimtinos vis naujoms kartoms. Ši žaislų gamintoja įsikūrė dar 1932 m., o tai reiškia, kad jau praėjo bene devyniasdešimt metų. Tai įspūdingas laiko tarpas, kuris leido šiai kompanijai išpopuliarėti visame pasaulyje.

LegoKartais tėvai rinkdami naujus žaislus savo vaikams susiduria su dilema, kuris gi žaislų tipas būtų geriausias. Visuomet norima pasirinkti būtent tokius, kurie ne tik suteiktų vaikams daug džiaugsmo ir gerų emocijų, tačiau taip pat priverstų mąstyti ir lavinti atmintį. Jei dėl kitų žaislų reikia svarstyti ilgai ir nuobodžiai, tai kalbant apie „Lego“ – tokių klausimų tikrai nekyla. Kiekvieni tėvai puikiai žino, kad šiuos žaislus galima rinktis be jokių dvejonių, nes jų dėka vaikai neabejotinai savo laiką praleis labai turiningai.

Ir, žinoma, gamintojai nestovi vietoje ir kasmet žaislų rinkai pristato vis daugiau naujų modelių. Atsižvelgiama į šiuolaikines tendencijas, įvairius reguliariai atliekamus tyrimus, apklausas, taipogi vertinami ir animaciniai kino filmai bei įvairūs vaizdo žaidimai. Visa ši informacija padeda lengviau nuspręsti, kokio tipo „Lego“ modelius reikėtų kurti ir kurie iš jų labiausiai tiktų mūsų mažiesiems.

Labai svarbu pabrėžti, kad skirtingai nei kiti žaislai, pastarieji yra ilgaamžiai. Sunku patikėti, tačiau įsigijus vos vieną modelį, juo galima žaisti ištisus metus. Tai jau seniai tapo iš kartos į kartą perduodamu žaidimu. Kokybė, ilgaamžiškumas, apgalvotos „Lego“ tematikos ir universalūs gamintojų sprendimai paverčia šį žaidimą vienu iš patraukliausių bet kurioje pasaulio šalyje.