Kuno akademija

Kuno akademija

Kuno akademija teikia savo klientams itin aukšto lygio kūno tobulinimo procedūras. Masazai ir spa procedūros – tai pagrindinė šios akademijos veiklos sritis. Profesionalių masažistų teikiamų paslaugų įvairovė tiesiog stulbina – klientams siūlomi atpalaiduojantys, gydantys, profilaktiniai, jauninantys, kūno tobulinimo masažai. Be to, akademijoje galima pasimėgauti ir įvairiais spa ritualais. Daugelis kūno procedūrų atliekamos laikantis senovinių atpalaiduojančių metodikų. Svarbu ir tai, kad čia specialistų atliekami masažai ne tik gerina klientų sveikatą, bet ir padeda būti energingesniems, atsipalaiduoti, atsikratyti streso, harmonizuoti savijautą.

Kūno akademijoje atliekami masažai

Masazo akademija siūlo savo klientams pasimėgauti šiais masažais:

Atpalaiduojančiu viso kūno masažu, kuris skirtas sumažinti įtampai ir atsipalaiduoti. Taip pat šis masažas lėtina senėjimo procesą ir padaro odą švelnesnę bei lygesnę.

Karštų akmenų masažu, kurį naudojo dar senovės indai ir šamanai. Šis masažas stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, suteikia energijos, šalina toksines medžiagas iš organizmo. Masažo metu naudojami vulkaniniai akmenys iš Havajų salos.

Viso kūno masažas su kvepiančia kauke, kurio metu į kūną įmasažuojama aromaterapinė kaukė, kurią klientas gali pasirinkti savo nuožiūra. Ši procedūra ypač tinka rutinos išvargintiems ir nemigos kamuojamiems klientams.

Liekninantis pilvo masažas, kurio metu naudojama dar senovės Kinijoje atsiradusi masažo metodika. Šis masažas skirtas tiek žarnyno veiklai gerinti, tiek pilvo srities riebaliniam audiniui deginti.

Žakė veido masažas, kurio metu gerinama veido odos kraujotaka. Šis masažas ypač tinkamas žmonėms, turintiems riebią veido odą, kenčiantiems nuo veido spuogų, turintiems kraujotakos sutrikimų, dėmių ir randų ant veido.

Akių zonos masažas, kurio metu atpalaiduojamos akys ir puoselėjama paakių oda. Šis masažas rekomenduojamas žmonėms, kuriems pasireiškė pirmieji senėjimo požymiai, turintiems regėjimo problemų, kurių oda yra suglebusi, sausa.

Tai tik maža dalis masažų, kuriuos siūlo kuno akademija. Čia dirbantys specialistai pasiūlys kiekvienam individualų ir labiausiai jam tinkantį masažą. Specialistai atsižvelgia į visus klientų pageidavimus ir pagal tai pasirenka lengvą, stipresnį ar net sportinį masažą.

Kūno akademijoje atliekami spa ritualai

Čia galėsite pasimėgauti tokiomis spa procedūromis kaip:
Auksinis laikas – tai prabangi spa procedūra, kurios metu visas kūnas padengiamas auksu žvilgančia kauke su šampano ekstraktu. Ši procedūra atjaunina ir atnaujina odą, suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, padaro odą švelnią tarsi šilkas.

Spanguolių procedūra kūnui – ši procedūra puikiai tinka mieguistiems, energijos stokojantiems, įtampą patiriantiems žmonėms. Masažo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės. Po procedūros jūsų oda atrodys jaunesnė dėl spanguolių teikiamų naudingų savybių.

Žaliosios arbatos įvyniojimas – tai procedūra, ypač tinkanti lieknėjantiems, sausą odą turintiems žmonėms. Po procedūros oda tampa elastingesnė ir itin švelni.

Jauninanti kūno procedūra, kurios metu efektyviai drėkinama oda, didinamas jos elastingumas, mažinamos strijos, lėtinamas odos senėjimo procesas. Ši procedūra tinkama kiekvienam odos tipui.

Be abejo, geresniam rezultatui pasiekti dažnai neužtenka vienos procedūros, todėl specialistai rekomenduoja atlikti keletą procedūrų su tam tikromis pertraukomis.

Kuno akademija akcijos

Masažai nėra pigus malonumas, tačiau turėdami masažo abonementą, galite sutaupyti nemažai lėšų. Nusipirkę abonementą 5 ar daugiau procedūrų, gausite net 20 % nuolaidą. Be to, įsigiję abonementą, galėsite apsilankyti masažo arba spa procedūroje kada panorėsite. Tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kad nuolaidos taikomos ne visoms procedūroms, pavyzdžiui, kūno pilingui, antakių dažymui ir korekcijai, blakstienų dažymui nuolaidos netaikomos.