seminarai moterimsNe vienam seminarų lankytojui tenka pastebėti, kad pagrindinės seminarų lankytojos yra moterys.  Vyrai labai retai lankosi seminaruose, nebent tai būtų seminarai apie verslą.

Moterys dažnai domisi įvairiais renginiais, praktikomis. Vyrams sunku pripažinti, kad jie kažko nežino, nesupranta. Jie pasilieka savame nežinojime. O moteris tuo tarpu ieško atsakymų.

Esulaiminga.lt seminarai moterims rengėjai teigia, kad svarbiausia laimės ieškoti savo viduje. Moterys itin stipriai reaguoja į aplinką, jos yra jautresnės. Todėl jei joms skauda tai skauda daug kartų daugiau nei vyrams. Čia kalbame ne materialia dvasine tema. Todėl moterys dažnai ir keliauja iš vieno seminaro į kitą, ieškodamos ne tik laimės, bet ir išorinės sėkmės. Jos nori būti sėkmingos, daug ko pasiekusios gyvenime. Dažna moteris galvoja,  kad seminarai padės užpildyti vidinę tuštumą, kuri kyla dėl nepasitenkinimo savo asmeniniu gyvenimu.

Daugeliui mūsų trokštama sėkmė tėra iliuzija, ir nieko daugiau. Kai esame nelaimingi ,manome, kad naujas automobilis, geresnis darbas arba mylimas žmogus padarys mus laimingesnius. Bet dažniausiai būna taip, kad ką nors įsigiję pasiekiam priešingą efektą.

Mes dažnai veltui tikimės, kad materiali gausa numaldys mūsų vidinį nepasitenkinimą, bet taip nevyksta. Pasaulietinių dalykų niekada nebūna gana. O kadangi toliau jaučiamės nelaimingi, tai išoriškos sėkmės iliuzija stiprėja. Mes vis karščiau tikime, kad negalėsime būti laimingi, jei neturėsime dar daugiau, negu jau dabar turime.Sėkmės pojūtis kyla iš vidaus, mes jo sulaukiame tą akimirką kai pamilstame save. Tada pakyla mūsų savivertė, mes imame pasitikėti savo jėgomis ir dėkojame už visa ką mums siunčia likimas. Kad ir kas bebūtumėte ir kiek uždirbtumėte, nebūsite laimingi, tol kol viduje neužgims šitoks pojūtis.  Todėl dažniausiai seminaruose moterims  jos mokomos kaip pamilti save, kaip pajausti save. Nes tik tada ateis tas tikrasis laimės jausmas, kuris mus pakylėja, suteikia jėgų veikti.

Todėl jei apsilankėte seminare, kuriame teigiama, kad savo laimę ir sėkmę surasite tik pasiekę karjeros aukštumas ar uždirbę daug pinigų, tai skubėkite išeiti iš šio renginio. Seminaruose, kuriuose mokoma laimę rasti savo viduje- štai čia jūsų kelias į laimę.