Automobilių nuoma kelionių metu vis labiau populiarėja. Kaip ir populiarėja pačios kelionės automobiliu. Tiesa, pastarosiom reikia šiokių tokių sąlygų – arba mažų atstumų, tai yra artimiausių valstybių, arba tikrai daug laiko. Norint iš Lietuvos automobiliu pasiekti kokią nors Ispaniją greičiausiai reiks bent trijų dienų. O dar planuojant pasivažinėjimą po pačią Ispaniją, tokiai kelionei reikėtų skirti bent porą savaičių. Vairavimo fanams tai galbūt visai ir variantas. Bet dažnam kur kas geresnis variantas bus tiesiog nuomotis automobilį vietoje.

Dar labiau tai taps akivaizdu keliaujant į kokias nors salas. Pavyzdžiui, Maltą. Taip, teoriškai čia galima patekti ir savo automobiliu, pervažiuojant didelę dalį Europos, sėdant į keltą, plaukiant ir štai, jūs jau čia. Bet tai neskamba, tai lengvai, nei greitai, nei, galų gale, protingai. Skrydžiai į Maltą pigūs. Automobilio nuoma Maltoje taip pat pigi. Tam kad išradinėti dviratį, o ne tiesiog pasinaudoti tuo, ką siūlo turizmo industrija? Teisingai – to visai nereikia.

Kas žinotina apie automobilio nuomą Maltoje?

Tarkime, nusprendėte keliauti į Maltą. Šiek tiek paieškoję informacijos, greitai nusprendėte, jog norėsite pamatyti visą salą – na arba bent jau kuo daugiau jos. Išvada peršasi pati. Jums reikės transporto. Automobilio nuoma Maltoje šiuo atveju bus geriausias pasirinkimas – https://www.kontikis.lt/automobilio-nuoma-maltoje/ . Nuoma šioje šalyje pigi. Mažą automobilį galite gauti vos už keliolika eurų parai. Jei norėsite kažko įdomesnio, dar pridėjus ir platesnį draudimo paketą, sumokėsite galbūt keliasdešimt eurų. Už dieną. Na tikrai nedaug. Tokios kainos – pirmas dalykas, kurį reikia žinoti apie automobilių nuomą Maltoje – kad tiesiog apsimoka.

automobilio nuoma Maltoje

Kas dar? Sala nėra didelė. Ją galėsite lengvai išvažinėti. Tiesa, nedidelėje saloje nedideli ir keliai. Tiksliau, daugumoje atveju siauroki. Vingiuoti. Tad geriausia vis tik rinktis kokį nors mažą automobilį ir nebandyti pernelyg gudrauti. Eismas daugeliu atveju saloje nėra intensyvus, nes tiesiog fiziškai čia nėra daug automobilių. Bet kartais galite ir papulti į kokį nors darbą baigiančių vietinių srautą. Ir jie gali pasirodyti gana agresyvoki, pripratę prie savo kelių važiuoti greitai, pavojingai lenkti. Nes saugiam lenkimui tiesiog nėra pakankamai erdvės, o ramiam važiavimui – kantrybės. Tad, kaip ir bet kur kitur užsienyje, geriausia piko meto vis tik išvengti.

O šiaip, pati šalis ir automobilio nuoma Maltoje nėra kažkaip ypatingi. Nuomojatės, susimokate, sėdate už vairo (be jokios abejonės, įsijungę kondicionierių) ir leidžiatės į naujas pažintis su dar viena šalimi savo kelionių istorijoje.