Internetu dabar galite stebėt visas savo mėgstamiausias televizijos laidas – tas, kurias rodo kartą per savaitę, kiekvieną dieną, net gi tas, kurias rodo kartą per metus. Pavyzdžiui, viena iš tokių visiems žinomų laidų yra Eurovizija. Ko gero ne vienas lietuvis gegužės mėnesio savaitgalius leidžia prie televizoriaus ekranus stebėdamas Eurovizijos laidas. Iš pradžių, vyksta nacionalinė atranka, kurioje gali dalyvauti visi dalyviai iš Lietuvos. Savaime suprantama, vėliau iš jų nemažai kas atkrenta – galbūt jie nepatinka iš profesionalų sudarytai komisijai, o galbūt žmonės per mažai už juos balsuoja. Bet kuriuo atveju, eurovizija yra toks dalykas, kuris kartais visiškai nenuspėjamas.

Štai, galima prisiminti, kai vieną kartą pagrindinį prizą laimėjo ne pop muzikos atlikėjas, o hard roko muzikos atstovai iš Suomijos. Tai buvo tikrai neįprasta ir gana keistoka, tačiau nuo to laiko žmonės pamatė, kad šiame konkurse taip pat gali būti įvairovės – visos dainos nebūtinai turi būti vienodos. Savaime suprantama, kad eurovizijos dainos kartais būna gana vienodos, kadangi siekiama parengti tokius pasirodymus, kurie patiktų daugumai, taip pat ir dainų ilgis yra gana panašus – apie tris minutes.

Visgi, jeigu jūs stebite euroviziją ir pamatote kokią nors išskirtinę dainą, greičiausiai jūs norite ją išgirsti ir dar kartą – tuomet verta užsukti į interneto portalą, kuriame galite rasti visas eurovizijos dainas – tiek šių metų, tiek ir praeitų metų. Galėsite atsisiųsti šias dainas labai greitai, jeigu turite pakankamai gerą internetą. Taip pat turėkite omenyje, kad pats geriausias audio formatas tokioms dainoms yra flac – kokybė bus iš tiesų įspūdinga. Tačiau, jeigu jūs norite savo mėgstamas eurovizijos dainas perkelti į išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį arba tiesiog mp3 grotuvą, toks failas gali būti gerokai per didelis, todėl jums reikės atsisiųsti mp3 formato failą. Visgi, toks formatas irgi yra pakankamai geras. Svarbiausia, kad visas savo mėgstamas dainas dabar galite atsisiųsti per internetą be jokių problemų.