Perkate jau trečią laikrodį per šį pusmetį? Nuolat kas nors nutinka? Tai nuo vandens susigadina, tai dirželis nutrūksta? Visai tikėtina, kad jums reikia šio to geresnio, tinkamo „eksploatuoti“ sudėtingesnėmis sąlygomis – Vostok Europe laikrodžio. Taip, tokio paties, kokį segi Benediktas Vanagas Dakare.

Turėti tikslą

Gali būti, kad susidomėjote šiais laikrodžiais. Tuomet turime pasakyti, kad tarp prekės ženklo ambasadorių – ne tik Benediktas Vanagas, bet ir Žydrūnas Savickas, Jurgis Kairys.

Turėti aiškų tikslą ir jo siekti. Vertinti tai, kas tikra. Žinoti, kad rezultatas neateina be pastangų. Vertinti gerą stilių. Visa tai tinka apibūdinant ir minėtus ambasadorius, ir pačius produktus.

Rinktis iš daugybės modelių gali būti labai malonu. Atrodo, to paties gamintojo siūlomi modeliai kažin ar bus labai skirtingi. Tačiau verta pastebėti štai ką: skirtingos kolekcijos – nevienodos dizaino variacijos. Ir ne vien dizaino. Pavyzdžiui, vieni modeliai automatiniai, o kiti – kvarciniai.

Būtų lengva išsirinkti, jeigu laikrodžių pasiūla apimtų kokius penkis ar šešis modelius. Dabar kiek kitaip – sukame pelės ratuką, sukame, bet kaip randame naujų variantų, taip randame. Ieškojimas lyg ir pasunkėja. Bet tuomet paklauskime: o ar norėtumėte, kad pasiūlymų būtų mažiau? Aišku, kad ne. Todėl reikia tik džiaugtis, kad jų gausu.

Asmenybėms

Pirmoji raidė V. Antroji raidė E. VE – tai mūsų aptariamo laikrodžių gamintojo trumpinys. Ar pagalvojote, kad V galėtų reikšti valią, o E – energiją?

Beje, kad jau prašnekome apie energiją, vertėtų paminėti, jog viena serija taip ir vadinama – Energia Rocket. Tai sufleruoja apie dinamišką gyvenimo būdą, apie energingumą, apie aktyvumą.

Sakoma, kad geri pavyzdžiai motyvuoja. Tikriausiai pritarsite – autoritetais norisi sekti.

Taip pat puiku, kai esate apsirūpine kokybiškais daiktais, ar tai būtų patikimas automobilis, ar piniginė, kurioje patogu susidėti banknotus, korteles. Gerai, kai nereikia sukti galvos, ar laikrodis atlaikys išbandymus.

Žinoti, kad atėjo laikas

Laikrodis žmogui reikalingas dėl punktualumo. Segėdami Vostok Europe žinote, kiek valandų, nepaisant to, ar esate statybų aikštelėje, ar povandeniniame laive. Ir galiūnui, ir kariui – tai laikrodžiai, sukurti ne kaip suvenyrai. Juos vertina lietuviai ir kitų tautų atstovai. Jie domina įvairiais aspektais, traukia žvilgsnį įvairiais rakursais.

Kurgi tokį daiktą rasti? Ogi https://atejolaikas.lt/vostok-europe. Nevykstate į Dakarą? Nesvarbu. Vostok Europe vis tiek jums gali tikti. Ir net labiau, nei manote.