Azia Spa akcijos

Azia Spa akcijos

UAB azia spa masažo salonai įsikūrę pačioje Vilniaus miesto širdyje. Vieną masažo saloną rasite šalia Rotušės aikštės, o kitą – šalia Katedros aikštės. Azia Spa akcijos – tai puiki alternatyva tiems, kurie negali sau leisti kelionės į Rytus, tačiau labai nori ten nuvykti. Atsidūrę viename iš masažo salonų, negalėsite atsigrožėti jų mistiška, pagal Rytų tradicijas išpuošta aplinka. Aplinką puošia išskirtiniai interjero elementai, tokie kaip Budos, įvairių deivių statulos, freskos ant sienų. Atvykę čia, pajusite tikrą tailandietišką dvasią.

Azia spa vilnius paslaugų įvairovė
Atvykę į azia spa vilnius galėsite pasirinkti norimą procedūrą iš itin plataus asortimento. Čia galėsite pasimėgauti masažais ir spa procedūromis veidui ir visam kūnui. Masažo namuose dirba specialistai, atvykę iš Tailando, kurie puikiausiai išmano senuosius Rytų sveikatingumo receptus ir masažo metodus bei žino, kokie produktai geriausiai tinka masažams ir spa procedūroms. Specialistai parenka savo klientams individualias procedūrų programas.
Spa centre azia spa vilnius galėsite pasimėgauti išskirtiniu Tailando masažu. Be abejo, yra daugybė Tailando masažo rūšių, todėl galėsite pasirinkti norimiausią. Pavyzdžiui, galite pasirinkti kūno masažą kokosų aliejumi – jis puikiai tiks kiekvienam. Šis masažas padeda atsikratyti streso, puikiai nuramina ir atpalaiduoja visą kūną. Po šio masažo pasijausite daug geriau. Be to, kokosų aliejus puikiai pamaitina odą ir ją atjaunina. Azia Spa akcijos – taip pat puikus būdas pasimėgauti liekninančiais masažais. Liekninamieji masažai – puikūs pagalbininkai kovojant su celiulitu. Tam, kad efektas būtų dar geresnis, patariama laikytis sveikos mitybos principų ir pradėti sportuoti. Galite pasirinkti specialų liekninamąjį masažą tokioms probleminėms kūno sritims kaip šlaunys, sėdmenys, pilvas, rankos ir pan. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, specialistai parinks tinkamiausią masažą. Liekninamieji masažai atliekami naudojant specialius liekninančius aliejus ir atliekant specialius judesius – tokiu būdu daromas poveikis paviršiniam ir giluminiam odos sluoksniui. Jeigu atliksite liekninamuosius masažus reguliariai, pastebėsite, kad tapote žymiai lieknesni. Be to, oda taps stangresnė, lygesnė, švelnesnė. Taip pat masažo salone galėsite užsisakyti vieną iš segmentinių masažų – galite pasirinkti kojų, rankų, nugaros, pėdų, veido ir galvos masažą. Pajausti rytietišką atmosferą padės masažai su žolelių ryšulėliais.

Taip pat azia spa teikiamos įvairios spa procedūros veidui ir kūnui. Pavyzdžiui, tam, kad prieš masažą iš odos būtų pašalintos negyvos ląstelės, pasirinkite vieną iš kūno šveitimo procedūrų. Šveitimai atliekami panaudojant tokius ingredientus kaip kokosai, migdolo riešutai, imbieras, citrinžolės, ryžiai, cinamonas ir kt. Be to, kūno šveitimas puikiai tiks ir prieš kūno įvyniojimą. Masažo salonuose galite pasirinkti atpalaiduojančią ar net liekninančią kūno kaukę. Pavyzdžiui, galite pasirinkti Balio salos kūno kaukę – ją sudarantys taukmedžio ir kakavos sviesto ekstraktai puikiai pamaitina odą, pašalina toksines medžiagas. Procedūros metu naudojami aliejai padeda atsipalaiduoti ir pagerina nuotaiką. Be to, masažo namuose galėsite pasimėgauti įvairiomis spa voniomis. Pavyzdžiui, pasimėgaukite žolelių vonia – tai puikus būdas atsipalaiduoti nuo patirtos įtampos. Be to, žolelės ir šiltas vanduo ne tik atpalaiduoja, bet ir teigiamai veikia odą, suaktyvina kraujotaką. Po šios procedūros pasijausite energingesni ir norėsite čia sugrįžti dar.

Azia spa darbo laikas
Odminių ir Šv. Mikalojaus gatvėje esantys masažo salonai nuo pirmadienio iki penktadienio dirba nuo 11 iki 21 val. Šeštadieniais azia spa darbo laikas kiek kitas – čia galite apsilankyti nuo 10 iki 22 val. Sekmadienį masažo salonai dirba nuo 10 iki 21 val.